I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Rozmowa LIVE z Grzegorzem Aksamitem z sieci Stava

? Grzegorz Aksamit, Wiceprezes sieci franczyzowej Stava, zdradził mi dzisiaj, że w biznesie dowozowym „zaoszczędzić minutę pracy kuriera” to klucz do zarabiania pieniędzy.

? Czy Stava to (już) firma technologiczna czy (jeszcze) logistyczna?

? Jak Stava osiąga efektywność na poziomie operacyjnym, dzięki czemu zarówno franczyzodawca jak i franczyzobiorcy w sieci zarabiają?

? I dlaczego warto prowadzić franczyzę innowacyjnej firmy, która ma jasną i prostą strategię rozwoju i wie dokąd (nie)iść?

Zapraszam do obejrzenia mojej rozmowy LIVE z Grzegorzem Aksamitem, podczas której opowiedział o silniku ekonomicznym i znaczeniu data science w modelu biznesowym i strategii skalowania Sieci.

Umów się na bezpłatną, wstępną KONSULTACJĘ ONLINE

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.