I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Image Alt

Kontakt

Skontaktuj się

Chcesz z nami współpracować i odnieść sukces? Napisz do nas, a my pomożemy Ci w wyznaczeniu i osiągnięciu celów biznesowych.

Zgłoś sieć ambasadorską do edycji pilotażowej programów rozwojowych

Monika Ferreira wspólnie z Wydziałem Zarządzania Politechniki Warszawskiej startuje z programami rozwojowymi dla menedżerów w sieciach franczyzowych, franczyzobiorców i kandydatów na franczyzobiorców. Jeśli chcesz włączyć się w tę inicjatywę, wypełnij formularz kontaktowy z informacją o chęci udziału.

Więcej informacji: Transformacyjna Edukacja we Franczyzie

E-mail
Obserwuj nas

   

    Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę  strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.