I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Image Alt

O nas

O praktyce doradztwa strategicznego
I’GS In Good Strategy

I’GS In Good Strategy to praktyka doradztwa strategicznego rozwijana przez Monikę Ferreira i Magdalenę Wieczorek, Partnerów Zarządzających i Doradców Strategicznych.

W I’GS In Good Strategy pomagamy przedsiębiorcom, zarządom, menedżerom skalować ich biznes i poprawiać wyniki finansowe, poprzez dostosowane do ich rozwoju organizacyjnego procesy doradcze oraz odpowiedni dobór metodyk i narzędzi zwiększania skali.

Specjalizujemy się w budowaniu strategii skalowania sieci franczyzowych i modeli biznesowych, tworzeniu strategicznych modeli marketingu, employer brandingu i kultury organizacyjnej jako modeli wzrostu i w budowaniu wygrywających modeli operacyjnych, które zdominują branżę.

Cześć

Monika Ferreira

Doradca Strategiczny & Partner Zarządzający w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy. Senior Menedżer, długoletni Przedsiębiorca.

Posiada doświadczenie w środowisku korporacyjnym sieci retail, zarządzając działami zakupów na poziomie centralnym. Przedsiębiorca na rynku sieci franczyzowych – ponad 11 letnie doświadczenie w budowaniu własnego biznesu w modelu franczyzowym, zakończonego udaną transakcją sprzedaży inwestorowi branżowemu – Grupie PWN. Doświadczenie jako COO i Doradca Strategiczny w firmie doradczej – odpowiedzialność za zarządzanie strategiczne, formułowanie i operacjonalizację strategii długofalowego rozwoju, rozwój produktów i usług doradczych, budowanie marek.

Monika jest ekspertem w dziedzinie doradztwa strategicznego, doradztwa franczyzowego i strategicznego doradztwa marketingowego. Posiada doświadczenie w rozwijaniu długoterminowych strategii przedsiębiorstw, tworzeniu modeli biznesowych, przygotowywaniu strategii operacyjnych – w zakresie strategicznego marketingu holistycznego, PR i sprzedaży oraz doświadczenie w rozwijaniu produktów i usług.

Stworzyła i opatentowała autorską metodę nauczania języków obcych, która wyróżniona została przez MEN i Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności European Language Label za jakość i innowację w nauczaniu. W 2014 roku z sukcesem sprzedała ZCP (zorganizowaną część przedsiębiorstwa) – własną szkołę językową jednemu z Franczyzobiorców, dwa lata później przeprowadziła udaną transakcję sprzedaży swojej sieci franczyzowej inwestorowi branżowemu. Po akwizycji Spółki przez półtora roku przeprowadzała proces jej integracji ze strukturami inwestora. Autorka książek i publikacji z zakresu nauki języków obcych. Finalistka w konkursie Bizneswomen Roku 2015, w kategorii „Moja Firma”.

Absolwentka Marketingu w Szkole Głównej Handlowej i Germanistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Aktualnie doktorantka w dziedzinie zarządzania strategicznego.

Specjalizacje
  • Doradztwo strategiczne
  • Strategiczne doradztwo franczyzowe i budowanie sieci franczyzowych
  • Strategie skalowania, modele biznesowe
  • Strategiczne doradztwo marketingowe

e-mail: monika.ferreira@ingoodstrategy.com
mobile: +48 570 220 035

Magdalena Wieczorek

Doradca Strategiczny & Partner Zarządzający w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy. Menedżer, lider, doradca.

Magda posiada osiemnastoletnie doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach menedżerskich w działach sprzedaży i marketingu.
Wprowadzała z sukcesem na polski rynek marki i produkty, zarządzając ich cyklem życia na rynku.
Magdalena specjalizuje się w tematyce marketingowej związanej ze strategicznym planowaniem ze szczególnym uwzględnieniem profitowości długo i krótkookresowej.
Jest również ekspertem w dziedzinie Public Relations i Social Media. Prowadziła szkolenia z zakresu technik sprzedaży i kierowała cross – funkcyjnymi zespołami.
Pracowała na rynkach FMCG jako szef marki (Carlsberg Polska), dyrektor marketingu (Henkel Polska) oraz dyrektor marketingu CEE Polska/Czechy/Węgry (Universal Pictures Polska).

Uczestnik programów mentoringowych, międzynarodowych szkoleń biznesowych z ukierunkowaniem na leadership i zarządzenie strategiczne. Laureatka nagród za wprowadzenie innowacyjnych projektów w zakresie digital w Henkel Polska oraz za koordynację najefektywniejszych kampanii marketingowych wśród krajów europejskich w Universal Pictures.
Magdalena uzyskała dyplom magistra ekonomii na Uczelni Łazarskiego, a także ukończyła studia podyplomowe na SGH ze specjalizacją Turystyka.

Specjalizacje
  • Doradztwo strategiczne
  • Strategiczne doradztwo marketingowe, marketing holistyczny
  • Employer Branding
  • Modele Kultury Organizacyjnej

e-mail: magdalena.wieczorek@ingoodstrategy.com
mobile: +48 728 306 530

W czym pomagamy?