I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Jak przeprowadzać transformację dużej sieci franczyzowej?

? Jak przeprowadzać transformację dużej sieci franczyzowej, aby dostosować się do zmieniającej się struktury rynków i branż i zwinnie na te zmiany odpowiadać?

Sieci w retail, convenience, fotowoltaika, gastronomia, stacje paliw – wszyscy mają dziś wyzwanie, jak budować zyskowne wzrosty.

Zapraszamy do strategicznej Diagnozy Waszego Systemu

? W naszej praktyce strategicznego doradztwa franczyzowego I’GS In Good Strategy pracujemy z Kluczową Kadrą Zarządzającą sieci franczyzowych w ramach dedykowanych dla nich warsztatów strategicznych.

? Szukamy odpowiedzi na 3 pytania:
➡️ O czym jest ten System franczyzowy i jak dzisiaj wygrywa w nim franczyzodawca i firmy jego franczyzobiorców (lub jak mogą wygrywać inaczej)?
➡️ Jaki jest nasz model powielalności #repeatability + KPI skalowalności, które aplikujemy na nowych rynkach (i jakim zasobem go realizujemy)?
➡️ Czy jesteśmy najefektywniejszą organizacją w klasie (+ co to znaczy i jak tam być?)?

Tylko 9% firm buduje zyskowne wzrosty.

Umów się na wstępną, bezpłatną konsultację.

Wstępna, bezpłatna konsultacja
Akceptuję poniższe warunki *

Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.