I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Wolność kocham i rozumiem

W trwających dyskusjach o deficytach na rynku franczyzy i próbach uregulowania rynku niewystarczająco mówi się o racji biznesu o rozwiązaniach dla trwałości biznesu franczyzodawcy i franczyzobiorcy. Mało jest też wyprowadzeń w kontekście gospodarczym i ekonomicznym.

Dyskusje i przygotowany na potrzeby ministerialne raport zdominowała tematyka formalno-prawna, która wyprowadza ryzyko powstania barier wzrostu, zagrożenie trwałości sieci franczyzowych!

3 Kluczowe pytania:

  • Jakie jest źródło problemu?
  • Dlaczego franczyza jako model działania w rynku powoduje tyle zakłóceń?
  • Jak ten problem zdefiniować i na niego zadziałać?

Na co dzień pracuję z biznesem franczyzowym, z zarządami, przedsiębiorcami. Budujemy strategie wzrostu, adaptujemy istniejące systemy do zmieniającego się otoczenia biznesu, czasem budujemy systemy franczyzowe.

Najskuteczniejsze franczyzy to takie, które potrafią systemowo, POWTARZALNIE dzielić się swoją wiedzą z franczyzobiorcami, UCZYĆ ICH zarabiać na uczestnictwie w sieci. Franczyzobiorcy powinni umieć skorzystać z dostępnego w sieci know how i na nim budować wzrosty.

#StrategicznyModelEdukacji w sieci, bazujący na transferze know how, jest sednem problemu i sednem rozwiązania.

Wstępna bezpłatna konsultacja

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.