Transformacyjna Edukacja we Franczyzie
w Partnerstwie Strategicznym z Politechniką Warszawską
dla Franchise Leaderów 2.0, Franczyzobiorców 2.0 i Managerów we Franczyzie 2.0
Dziękujemy za zgłoszenie.
Wkrótce skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić detale uczestnictwa w Programie Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie
Program Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie
Transformacyjna Edukacja we Franczyzie na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej to program edukacyjno-rozwojowy dla Franchise Leaderów 2.0, Franczyzobiorców 2.0 i Managerów we Franczyzie 2.0, organizowany w ramach Partnerstwa Strategicznego Wydziału i praktyki doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy. Łącząc kompetencje środowiska innowacyjnej uczelni technologicznej i kompetencje Moniki Ferreira Doradcy Strategicznego i Autorki metodyki budowania systemów sieciowych Franczyza 2.0, a wcześniej doświadczonego Franczyzodawcy i CEO, chcemy pomóc franczyzie wchodzić na wyższy poziom zaawansowania pod względem nowoczesnego modelu zarządzania i innowacyjności i skuteczniej realizować swoje cele wzrostu i rentowności po stronie franczyzodawcy i franczyzobiorcy.
Program realizowany jest w oparciu o metodykę budowania i rozwijania systemów sieciowych Franczyza 2.0.
Transformacyjna Edukacja we Franczyzie, czyli jaka?
Edukacja Transformacyjna to edukacja intencyjna, nastawiona na efekt zmiany: optymalizację, rozwój i dostosowanie Organizacji do zmieniającego się otoczenia i wyzwań biznesu. Nasze programy edukacyjno-rozwojowe pomagają sieciom franczyzowym stawać się organizacjami przyszłości — Franczyzami Nowej Ekonomii.
Zależy nam na tym, aby uczestnicy programu potrafili przekładać zdobytą wiedzę na praktykę biznesu i dzięki temu osiągali zarówno swoje cele rozwojowe człowieka oraz cele rozwojowe organizacji (realizacja jej celów strategicznych i operacyjnych).
Misja Programu
W programie Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie naszą misją jest pomaganie sieciom franczyzowym w stawaniu się 2.0 – Organizacjami Przyszłości, czyli Franczyzami Nowej Ekonomii, które potrafią sięgać po nową wiedzę i dzięki temu stale się zmieniać.
W naszym programie rozwojowym Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie zależy nam, aby na rynku funkcjonowało jak najwięcej sieci franczyzowych bardzo dobrze poukładanych organizacyjnie, z dużym potencjałem skalowalności. Aby rosły zyskownie po dwóch stronach, franczyzodawcy i franczyzobiorcy, ciągle się transformując i stając 2.0.
Wybierz swoją ścieżkę rozwoju
Franczyzobiorca 2.0 i Manager 2.0
60-cio godzinny program rozwojowy, realizowany w modelu hybrydowym (soboty na żywo, środy online), nastawiony na rozwój umiejętności zarządzania operacyjnego i realizowanie celów wzrostowych.
Program realizowany jest w oparciu o metodykę budowania i rozwijania systemów sieciowych Franczyza 2.0, której Autorką jest Monika Ferreira.
Szczegóły programu i planowanych rezultatów poznasz podczas bezpłatnej konsultacji.
Cena: 5900 zł
Franchise Lider 2.0
60-cio godzinny program rozwojowy, realizowany w modelu hybrydowym (soboty na żywo, środy online), z focusem na strategię wzrostu, planowanie strategiczne i budowanie organizacji franczyzowej, tzw. Skalowalnego Modelu Franczyzy.
Program realizowany jest w oparciu o metodykę budowania i rozwijania systemów sieciowych Franczyza 2.0, której Autorką jest Monika Ferreira.
Szczegóły programu i planowanych rezultatów poznasz podczas bezpłatnej konsultacji.
Cena: 5900 zł
Dlaczego warto, czyli Twoje korzyści
Dwa formaty edukacyjne do wyboru
Otwarte programy
edukacyjne
Realizacja przedmiotów w ramach ustalonego programu (sylabusa)
Mix formatów edukacji: teoria, warsztaty, case studies, wykłady gościnne praktyków biznesu
Stacjonarne zajęcia na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej + zajęcia online
Certyfikat ukończenia kursów „Transformacyjna Edukacja we Franczyzie na Politechnice Warszawskiej”
Możliwość dalszego programu edukacyjnego i wejścia jako sieć na ścieżkę certyfikacji Franczyza 2.0 Certificate.
Dedykowane programy dla sieci franczyzowych
Indywidualny program edukacji dostosowany do potrzeb i celów rozwojowych Waszej organizacji
Mix formatów edukacji: teoria, warsztaty, case studies
Stacjonarne zajęcia na Wydziale Zarządzania PW lub w Centrali firmy
Możliwość dalszego programu edukacyjnego i wejścia jako sieć na ścieżkę certyfikacji Franczyza 2.0 Certificate. Excellence in Franchise.
Franczyza 2.0 Certificate. Excellence in Franchise
Certyfikujemy biznes franczyzowy
Certyfikat Franczyza 2.0 – Franchise 2.0 Certificate, zakłada certyfikowanie doskonałości we franczyzie: doskonały biznes, doskonałe operacje.
Razem z Wydziałem Zarządzania Politechniki Warszawskiej wierzymy, że to przede wszystkim sprawdzone kompetencje operacyjne i tzw. wewnętrzna gra strategiczna określająca zaawansowanie organizacyjne Systemu franczyzy wpływają na wyniki biznesu franczyzodawcy i franczyzobiorcy i pozwalają obu stronom rosnąć zyskownie.
Chcemy identyfikować dobre franczyzy, pomagać im się rozwijać w kierunku ciągłego stawania się Franczyzą 2.0 i certyfikować ich postępy. To #ImpactEducation #ImapctCertification.
Zaangażowana edukacja i certyfikacja.
Wybierz swoją ścieżkę
Ścieżka uproszczona
Roczny okres przygotowania i realizacji
- Wstępna konsultacja – bezpłatna
- Audyt modelu operacyjnego, procesu edukacyjnego i transferu know how w Sieci
- Strategiczny Model Edukacji w Sieci – warsztat strategiczny zamknięty dla Sieci
- Przygotowanie Edu Managera (wewnętrzny Edu Lead, Train The Trainer)
Ścieżka zaawansowana
Ścieżka zaawansowana uwzględnia dodatkowe możliwości zaplanowania procesu rozwojowego w trybie doradczym, zamkniętym dla Sieci. Podejście i wycena do indywidualnego zaprojektowania dla Sieci.
- Franczyza 2.0 Discovery Workshop – Inicjalny warsztat strategiczny
- Proces rozwojowy Franczyza 2.0 Kontinuum – w oparciu o 7 Zasad Skalowalnego Modelu Franczyzy
Jak się zgłosić?
Ścieżka otwarta
1. Zgłoście wstępną chęć udziału, oddzwonimy w ciągu 2 dni roboczych
2. Wstępna Bezpłatna Konsultacja – diagnoza Waszych potrzeb edukacyjno-rozwojowych
3. Formalności
4. Start zajęć
Ścieżka zamknięta, dedykowana dla Sieci
1. Zgłoście wstępną chęć udziału, oddzwonimy w ciągu 2 dni roboczych
2. Wstępna Bezpłatna Konsultacja – diagnoza Waszych potrzeb edukacyjno-rozwojowych
3. Warsztat strategiczny, dedykowany: Wypracowanie Modelu Strategicznej Edukacji i procesu zarządzania edukacją dla Waszej Sieci oraz przygotowanie roadmap’y wdrożenia
4. Dołączenie do programu Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie na Politechnice
5. Zamówienie indywidualnego zamkniętego programu rozwojowego dla Waszej Sieci, wspierającego realizację Waszych celów strategicznych i operacyjnych
Poprzednie edycje
Organizatorzy, Edu Ambasadorowie i Marki
Dr hab. inż. Eryk Głodziński, prof. uczelni
Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, Prodziekan ds. ogólnych Wydziału, ekspert organizacji projektowych Hochtief Polska (budownictwo) oraz Britenet (IT), były członek komitetu naukowego przy prezesie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, specjalista ds. finansów i rachunkowości zarządczej, kierownik projektu badawczo-rozwojowego Akademii Przedsiębiorczości Żabka Polska.
Monika Ferreira
Doradca Strategiczny & Partner Zarządzający I’GS In Good Strategy. Autorka metodyki budowania systemów sieciowych Franczyza 2.0. Partner, współtwórczyni Programu i Wykładowca w programie Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie. Pomaga zarządom i przedsiębiorcom tworzyć strategie skalowania i budować przedsiębiorcze i trwałe organizacje franczyzowe, nastawione na rentowny wzrost biznesu franczyzodawcy i franczyzobiorcy. Autorka książki „Franczyza 2.0. Strategie skalowania sieci franczyzowych”.
Dr Maciej Karus
Partner w VC Movens Capital, wcześniej lider strategii sprzedaży i pricingu w PWC. Wykładowca ekonomii behawioralnej na Stanford University oraz London Business School. Współzałożyciel wielu startupów. Zawodowo od lat zajmuje się strategiami cenowymi (pricingiem).
Agnieszka Servaass
Przedsiębiorca, Prezeska Zarządu VIVE Management, Wiceprezeska VIVE Textile Recycling, doradca i mentorka biznesowa, certyfikowany coach, specjalizuje się m.in. transformacji strategicznej organizacji, tworzeniu i doskonaleniu kultury organizacyjnej.
Dr hab. Małgorzata Sidor-Rządkowska, prof. uczelni
Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, ekspert Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, praktyk zarządzania, trener, coach i konsultant w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz tematyki Train the Trainers (szkolenia trenerów).
Damian Rybak
Dyrektor Departamentu Rozwoju i Wsparcia Franczyzobiorców, Żabka Polska, wcześniej związany z polskim oddziałem AmRest, gdzie był odpowiedzialny za rozwój franczyzy w PizzaHut. Pomysłodawca programu Akademia Przedsiębiorczości w Żabka Polska.
Dr hab. Agnieszka Skala-Gosk, prof. uczelni
Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, Kierownik Zakładu Przedsiębiorczości i Innowacji, współzałożyciel Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest SPIN, członek Rady Programowej Fundacji StartUp Poland, współtwórca systemu mentoringu dla startupów zrównoważonego rozwoju w ramach europejskiego konsorcjum ENHANCE, koordynator ds. przedsiębiorczości w projekcie badawczo-rozwojowym Akademii Przedsiębiorczości Żabka Polska.
Mirosław Ziółkowski
Dyrektor departamentu sprzedaży placówek partnerskich Credit Agricole Bank – odpowiada za rozwój sieci franczyzowej.
Wcześniej dyrektor ds. programu partnerskiego Santander Consumer Bank.
Dr hab. inż. Jarosław Domański
Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, Dziekan Wydziału, specjalista z zakresu zarządzania strategicznego, redaktor naczelny czasopisma Foundations of Management.
Magdalena Wieczorek
Dyrektor Marketingu w Henkel Schwarzkopf. Laureatka prestiżowych nagród Henkel Polska Award za najlepszy projekt w dziedzinie zrównoważonego rozwoju 2021 oraz digitalizacji 2018, 2019. Ekspertka w tworzeniu strategii zrównoważonego marketingu oraz określaniu Brand Purpose, czyli sensu istnienia marki. Wspiera firmy w rozwoju, dzięki wykorzystaniu strategicznego modelu marketingowego, opartego na ich modelu biznesowym, przewadze konkurencyjnej, propozycji wartości dla klienta i kulturze organizacyjnej.
Dr inż. Artur Gąsiorkiewicz
Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, specjalista marketingu cyfrowego, trener biznesowy, organizator konferencji DEMIST propagującej rozwiązania cyfrowe w gospodarce.
Prof. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska
Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, Kierownik Zakładu Zarządzania Produkcją, Procesami i Projektami, Kierownik Zakładu Zarządzania Produkcją Procesami i Projektami w PW, Przewodnicząca Zespołu Zarządzania Procesowego PW. Realizowała wiele projektów na rzecz praktyki gospodarczej, w tym projekt badawczy IDUB against COVID.