I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Strategiczna diagnoza systemu franczyzowego
? Sieci za duże, aby się zmieniać?

Potrzeba transformacji systemu franczyzowego to dziś wyzwanie dużych (a nawet średnich) sieci franczyzowych.
? Rozmiar sieci, uważany dotąd za jej strategiczną przewagę, teraz staje się pod wieloma względami słabością.
Gdyby McDonald’s chciał wprowadzić więcej świeżej, organicznej i „prawdziwej” żywności, to czy (szybko) zdobyłby wystarczającą liczbę dostawców?

Branże i konsumenci ewoluują szybciej, niż mogą na to odpowiedzieć duże sieci, które do tego realizują strategie globalne na lokalnych rynkach.

Chodzi o zwinność. ? Wyzwania tych dużych: szybkość decyzji i ich egzekucja, złożoność organizacyjna, proces uczenia + ciągłego doskonalenia.

Jak przeprowadzać #transformacja sieci, aby dostosować się do zmieniającej się struktury rynków i branż i zwinnie na nie odpowiadać?

? Strategiczna diagnoza systemu franczyzowego to 3 dni warsztatów z Kluczową Kadrą.

? Szukamy odpowiedzi na 3 pytania:

➡️ O czym jest ten System franczyzowy i w czym dzisiaj wygrywa (lub może wygrywać inaczej)?

➡️ Jaki jest nasz model powielalności #repeatability, który aplikujemy na nowych rynkach (i jakim zasobem go realizujemy)?

➡️ Czy jesteśmy najefektywniejszą organizacją w klasie (+ co to znaczy i jak tam być?)?

Zapraszamy do Diagnozy Waszego Systemu.

Umów się na wstępną, bezpłatną konsultację.

Wstępna, bezpłatna konsultacja
Akceptuję poniższe warunki *

Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.