I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Rozmowa o budowaniu zyskownych franczyz w Money To Się Liczy

Rozmowa o budowaniu zyskownych franczyz żywo w porannym programie „Money. To się liczy”, serwisu Money.pl należącego do Grupy Wirtualna Polska. Razem z Moniką Ferreira Gościem Redaktora Pawła Orlikowskiego był Miroslaw Ziolkowski, Dyrektor Rozwoju Placówek Partnerskich Credit Agricole Bank Polska S.A.

? Jak na dużą skalę pomagać franczyzobiorcom zwiększać ich efektywność i zyskowność i stale dbać o ich doświadczenie franczyzobiorców #FX #FranchiseeExperience, aby chcieli w sieci pozostać?

Jak rozpoznać dobrą franczyzę?

Wybierając dla siebie franczyzę, trzeba wiedzieć, że nie wszyscy operatorzy sieci franczyzowych inwestują w rozwój SYSTEMU swojej sieci — w powielalność rozwiązań na rynkach lokalnych swoich franczyzobiorców. Niektóre sieci tworzą umowę franczyzy i zakładają, że mają franczyzę.
Bardzo to ryzykowne.

Jako Kandydat na Franczyzobiorcę warto przygotować sobie listę pytań o rozwój organizacyjny systemu franczyzowego, aby ocenić, czy to dobra franczyza z potencjałem zyskowności czy ryzykowny biznes?

Cała rozmowa już na naszym YT ?

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.