I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Program Powrotu Twojej Firmy na Rynek. Back 2 Market Strategy

W praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy przygotowaliśmy Program Powrotu na Rynek dla sieci franczyzowych i Firm Wzrostu (szybko skalujących się organizacji): Back 2 Market Strategy.

Pozwoli on firmom na zwinną redefinicję ich sposobu działania w rynku, aby mogły jak najszybciej zarabiać.

Pracując z zarządami, przedsiębiorcami, menedżerami, celem naszym jest przygotowanie ich firm do skutecznego powrotu na rynek i wspólnego odnalezienia BIG IDEA na tzw. nową normalność – opcji strategicznej, która już teraz powstaje dla ich biznesu.
Gdzie jej szukać?
POBIERZ:
Program Powrotu Twojej Firmy na Rynek. Back 2 Market Strategy
Pobierz Program Powrotu Twojej Firmy na Rynek. Back 2 Market Strategy
Akceptuję poniższe warunki *

Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Umów się na bezpłatną, wstępną KONSULTACJĘ ONLINE

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.