I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Program Powrotu Twojej Firmy na Rynek. Back 2 Market Strategy

W praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy przygotowaliśmy Program Powrotu na Rynek dla sieci franczyzowych i Firm Wzrostu (szybko skalujących się organizacji): Back 2 Market Strategy.

Pozwoli on firmom na zwinną redefinicję ich sposobu działania w rynku, aby mogły jak najszybciej zarabiać.

Pracując z zarządami, przedsiębiorcami, menedżerami, celem naszym jest przygotowanie ich firm do skutecznego powrotu na rynek i wspólnego odnalezienia BIG IDEA na tzw. nową normalność – opcji strategicznej, która już teraz powstaje dla ich biznesu.
Gdzie jej szukać?
POBIERZ:
Program Powrotu Twojej Firmy na Rynek. Back 2 Market Strategy
Pobierz Program Powrotu Twojej Firmy na Rynek. Back 2 Market Strategy
Akceptuję poniższe warunki *

Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Umów się na bezpłatną, wstępną KONSULTACJĘ ONLINE