I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

The Vibe & The Franchise

Strategiczne warsztaty inspiracyjne dla Twojej sieci

Jeśli zadajecie sobie dzisiaj pytanie, co i jak dalej, to fajnym pomysłem są dla Was dedykowane 2-dniowe strategiczne warsztaty inspiracyjne. Pomogą Wam one odkryć świeże sposoby myślenia o rozwoju.

2 dni dedykowanych warsztatów z Doradcą Strategicznym

The Vibe & The Franchise to praktyczne warsztaty. Poznacie narzędzia i sposoby zarządzania: zwinne, innowacyjne rozwiązania, które możecie natychmiast zastosować, aby sprostać wyzwaniom, wymaganiom i możliwościom swojej firmy i branży. Podczas warsztatów wspólnie przyjrzymy się 5 obszarom inspiracji, które pomogą Wam odkryć nowe sposoby myślenia o swojej branży. Te obszary to: strategia, model franczyzy i wartość dla franczyzobiorców, realizacja — taktyka i operacje, transformacyjna edukacja, ludzie + kultura współtworzenia i innowacji.

Czym jest Vibe? Wykres unikalnej wartości dla partnerów

Otwarte Warsztaty międzysieciowe

W dniach 15-16 lutego startujemy z pierwszą Otwartą Grupą strategicznych warsztatów inspiracyjnych dla Zarządzających i Inwestorów w ekosystemie franczyzy. Zapraszamy do zgłoszenia się poprzez formularz dostępny na tej stronie.

Dla kogo są warsztaty The Vibe & The Franchise?

Duże sieci franczyzowe

szukające innowacji modelu franczyzy i nowych #vibes

Firmy mid-marketu

rosnących sieci, które mierzą się z wyzwaniami rosnącej skali i oprócz szukania nowych vibes, chcą się poukładać

Pozostałe sieci franczyzowe

szukające inspiracji do dalszego wzrostu i pomysłów na nawigację

Co zyskacie dzięki udziałowi w warsztatach?

Odkryjecie nowe #vibe i nowe kierunki rozwoju

Ocenicie swoją strategię w otoczeniu pełnym zakłóceń i zobaczycie, co można zrobić inaczej

Spojrzycie na architekturę waszego modelu franczyzy – czy w jego definicji adresujecie, co trzeba czy czegoś Wam brakuje

Przyjrzycie się linkom między kulturą, purpose i performance i zobaczycie, jak możecie inaczej modelować kulturę

Zdiagnozujemy wasz wewnętrzny model edukacji – dzielenia się wiedzą w intencyjny sposób, czyli tak, aby pomagać ludziom realizować cele

strategia

Warsztaty prowadzi Monika Ferreira

inspiracja
Founding Partner & Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy, Autorka Projektu Franczyza 2.0 i powstającej książki „Strategie skalowania sieci franczyzowych”

Posiada doświadczenie w środowisku korporacyjnym sieci retail, zarządzając działami zakupów na poziomie centralnym. Przedsiębiorczyni na rynku sieci franczyzowych – ponad 11-letnie doświadczenie w budowaniu własnego biznesu w modelu franczyzowym, zakończonego udaną transakcją sprzedaży inwestorowi branżowemu – Grupie PWN.

W ramach wcześniejszych doświadczeń przedsiębiorczych stworzyła autorską metodę nauczania języków obcych MAŁA LINGUA, która wyróżniona została przez MEN i Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności European Language Label za jakość i innowację w nauczaniu. Autorka książek i publikacji z zakresu nauki języków obcych. Finalistka w konkursie Bizneswomen Roku 2015, w kategorii „Moja Firma”.

    Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę  strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.