I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Image Alt

Strategiczne doradztwo franczyzowe

Proces strategicznego doradztwa franczyzowego

Pomagamy sieciom franczyzowym budować trwałe i skalowalne systemy

Przedsiębiorcy i zarządy firm pracujący nad projektem systemu franczyzowego czy strategii jego rozwoju, często zapominają, że franczyza nie jest wyłącznie sposobem na penetrację rynku. Jest to tak naprawdę droga do realizacji długofalowej strategii wzrostu firmy, tzw. „poprzez”. Dzięki niej możliwa jest realizacja celów strategicznych oraz osiąganie zamierzonych wyników finansowych. Stoi w służebności modelowi biznesu, a nie jest celem samym w sobie.

Nowa jakość franczyz

Na bazie pracy doradczej z Zarządami Spółek oraz doświadczeń przedsiębiorcy-franczyzodawcy, Monika Ferreira stworzyła autorską metodykę budowania trwałych, skalowalnych systemów franczyzowych. To nowa jakość franczyz — wyższy, zaawansowany poziom know-how oparty na trzech, głównych filarach: strategii, edukacji i technologii.

Pracując nad modelem franczyzy w procesie doradczym, zakładamy zbudowanie systemowo ułożonej zwinnej organizacji, która ma zdolność powielalności i generowania zyskownych wzrostów.

Chodzi o rozwijanie sieci, w której franczyzobiorcy mogą budować bezpieczeństwo finansowe dla siebie i swoich rodzin.

5 etapów procesu doradczego

Etap 0. Wywiad strategiczny z Kadrą Zarządzającą: zrozumienie biznesu, faza analityczna
Etap 1. Strategia skalowania
Etap 2. Architektura Modelu Franczyzy
Etap 3. Model Finansowy
Etap 4. Strategiczny model marketingu
Etap 5. Model kultury organizacyjnej
Etap 6. Go2Market

Zbudujcie swój system franczyzowy w modelu Franczyza 2.0

Celem procesu doradczego będzie zdefiniowanie tzw. Architektury Modelu Franczyzy i wdrożenie systemu franczyzowego w Spółce. Zapraszamy do programu projektowania trwałych i wysoce skalowalnych sieci, które są zdolne do zyskownego wzrostu. Więcej informacji pod linkiem podanym niżej.

Franczyza

Proces doradczy prowadzi Monika Ferreira

Founding Partner & Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy, Autorka Projektu Franczyza 2.0 i powstającej książki „Strategie skalowania sieci franczyzowych”

Posiada doświadczenie w środowisku korporacyjnym sieci retail, zarządzając działami zakupów na poziomie centralnym. Przedsiębiorczyni na rynku sieci franczyzowych – ponad 11-letnie doświadczenie w budowaniu własnego biznesu w modelu franczyzowym, zakończonego udaną transakcją sprzedaży inwestorowi branżowemu – Grupie PWN.

W ramach wcześniejszych doświadczeń przedsiębiorczych stworzyła autorską metodę nauczania języków obcych MAŁA LINGUA, która wyróżniona została przez MEN i Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności European Language Label za jakość i innowację w nauczaniu. Autorka książek i publikacji z zakresu nauki języków obcych. Finalistka w konkursie Bizneswomen Roku 2015, w kategorii „Moja Firma”.

i'gs

W czym jeszcze pomagamy?

Zostaw nam wiadomość

    Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę  strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.