I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Strategiczny model finansowy

Pomagamy sieciom franczyzowym i Firmom Wzrostu w tworzeniu ich modeli finansowych i modeli zarządzania finansowego, które zaadresują strategie długofalowego rozwoju i założenia modelu biznesowego. Dzięki temu pomagamy im w sprawnej ocenie realizowanych rezultatów i zwinnym podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących działań w rynku.
i'gs
2.0
trojkat

Czy Twoi księgowi dostarczają Ci danych, których naprawdę potrzebujesz do podejmowania lepszych decyzji?

Jak księgowość może pomagać liderom w przewidywaniu problemów, podnoszeniu rentowności i zwiększaniu wartości firmy?

Stworzymy model finansowy Twojego biznesu w oparciu o framework, pozwalający Ci dalej na sprawne zarządzanie finansowe (sprawną rachunkowość zarządczą).

Stworzymy model zarządzania finansowego w firmie – dla sieci franczyzowych uwzględnia on narzędzia zarządzania po stronie franczyzodawcy i franczyzobiorcy.

Wyposażymy Cię w narzędzia i metodologie zwiększania rentowności Twojej firmy.

Pomożemy Ci poprawić cykl konwersji gotówki, abyś samodzielnie mógł generować środki wystarczające na sfinansowanie wzrostu.

Pokażemy Ci 7 dźwigni finansowych, nad którymi każdy lider powinien umieć zapanować, aby zwiększyć pulę dostępnych środków finansowych.

Zaprojektujemy funkcję księgowości w Twojej Firmie, tak, aby przedstawiała ona dla Ciebie mocną wartość.

Przygotujemy Cię do analizy trendów i dysponowania systemami wczesnego ostrzegania, które ułatwiłby przewidywanie przyszłości.

Wyposażymy Cię w programy tworzenia map prawidłowości, abyś skutecznie mógł analizować dane.

Nasze podejście do budowania modeli finansowych i rozwijania modelu zwinnego zarządzania finansowego

O mnie

Monika Ferreira

Founding Partner & Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy. Autorka Projektu Franczyza 2.0 i książki „Strategie skalowania sieci franczyzowych”.

Założycielka i Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy, specjalizującej się w budowaniu strategii wzrostu, systemów franczyzowych oraz w strategicznym doradztwie franczyzowym.

Autorka metodyki budowania systemów sieciowych Franczyza 2.0, wspierającej budowanie i rozwijanie trwałych i przedsiębiorczych organizacji, które rosną zyskownie zarówno po stronie franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Współtwórczyni i Wykładowczyni programu rozwojowego Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie dla Liderów, Managerów i Franczyzobiorców na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Przedsiębiorczyni na rynku franczyzowym – ponad 11 lat doświadczenia w budowaniu własnego biznesu w modelu franczyzowym, zakończonego udanym exitem – transakcją sprzedaży Spółki do inwestora branżowego – Grupy PWN.

W 2022 roku znalazła się w rankingu magazynu Forbes Women wśród 25 kobiet najlepiej wykorzystujących potencjał biznesowy Linkedin, dzieląc się merytoryczną wiedzą na temat franczyzy.

Autorka i prowadząca program telewizyjny Dobra Franczyza BIZNES24, w którym rozmawia z CEO, Członkami Zarządu i Interesariuszami w ekosystemie franczyzy o Innowacji Franczyzy i rozwiązaniach strategicznych, organizacyjnych i finansowych dla budowania dobrego biznesu franczyzowego.

2.0

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach

    Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę  strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Poznaj strategie skalowania sieci franczyzowych