I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Strategiczne doradztwo prawne we franczyzie

Pomagamy sieciom franczyzowym zabezpieczyć strategiczne cele rozwoju biznesu w umowie franczyzy, dzięki czemu umowa franczyzy wspiera rozwój i skalowanie biznesu sieciowego.

i'gs
2.0
trojkat

Czy budując i rozwijając swoją sieć franczyzową zabezpieczyłeś sobie prawa wpływania na standardy działania franczyzobiorców w sieci?

Czy umowa franczyzy umożliwia Ci kaskadowanie strategicznych celów rozwojowych – finansowych, zwiększania skali, budowania marki na franczyzobiorców w sieci?

Doradztwo prawne dla franczyzy

Pomożemy Ci w stworzeniu umowy franczyzy.

Przeprowadzimy audyt obowiązującej umowy franczyzy i sformułowaniu rekomendacji zmian, uwzględniając strategiczne cele rozwojowe Twojej sieci.

Stworzymy założenia regulacji prawnych do Podręcznika Operacyjnego.

Pomożemy Ci w ochronie znaków towarowych i opracowaniu polityki RODO.

Pomożemy w tworzeniu umów cywilno-prawnych dla pracowników, klientów i innych ważnych relacji w rozwoju Twojej sieci.

O mnie

Monika Ferreira

Founding Partner & Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy. Autorka Projektu Franczyza 2.0 i książki „Strategie skalowania sieci franczyzowych”.

Założycielka i Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy, specjalizującej się w budowaniu strategii wzrostu, systemów franczyzowych oraz w strategicznym doradztwie franczyzowym.

Autorka metodyki budowania systemów sieciowych Franczyza 2.0, wspierającej budowanie i rozwijanie trwałych i przedsiębiorczych organizacji, które rosną zyskownie zarówno po stronie franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Współtwórczyni i Wykładowczyni programu rozwojowego Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie dla Liderów, Managerów i Franczyzobiorców na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Przedsiębiorczyni na rynku franczyzowym – ponad 11 lat doświadczenia w budowaniu własnego biznesu w modelu franczyzowym, zakończonego udanym exitem – transakcją sprzedaży Spółki do inwestora branżowego – Grupy PWN.

W 2022 roku znalazła się w rankingu magazynu Forbes Women wśród 25 kobiet najlepiej wykorzystujących potencjał biznesowy Linkedin, dzieląc się merytoryczną wiedzą na temat franczyzy.

Autorka i prowadząca program telewizyjny Dobra Franczyza BIZNES24, w którym rozmawia z CEO, Członkami Zarządu i Interesariuszami w ekosystemie franczyzy o Innowacji Franczyzy i rozwiązaniach strategicznych, organizacyjnych i finansowych dla budowania dobrego biznesu franczyzowego.

2.0

Porozmawiajmy o Twoich wyzwaniach

    Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę  strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Poznaj strategie skalowania sieci franczyzowych