I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Image Alt

10 Nawyków Rockefellera. Model Planowania Strategicznego

10 Nawyków Rockefellera. Model Planowania Strategicznego

Pomagamy sieciom franczyzowym i Firmom Wzrostu w rozwijaniu i wdrożeniu systemu planowania strategicznego i efektywności zarządzania wewnątrz ich organizacji. Dzięki temu skutecznie realizują swoją strategię, optymalizują prowadzenie działań operacyjnych i poprawiają swoją rentowność.

Czy wszystkie procesy przebiegają w Twojej sieci bezproblemowo i generują największe zyski w branży? Czy standardy są odpowiednio skomunikowane franczyzobiorcom i przez nich odpowiednio realizowane? Czy występują problemy z realizacją, zarządzaniem celami, KPI i mierzeniem efektywności prowadzonych działań?

Nasze podejście do projektowania Modelu Planowania Strategicznego

Istnieje 10 podstawowych nawyków, które pomogą w skutecznym planowaniu strategicznym i zarządzaniu efektywnością prowadzonych działań – 10 nawyków, które wprowadził J.D.Rockefeller.

Nawyki te zwiększają rentowność i zmniejszają czas potrzebny na zarządzanie firmą.

Zaprojektowanie Twojego Modelu Planowania Strategicznego bazuje na wdrożeniu 10 Nawyków Rockefellera i przebiega w 3 dyscyplinach (rutynach), odgrywających kluczową rolę w realizacji:

  1. Priorytety
  2. Dane
  3. Rytm spotkań

W rezultacie powstaje długofalowy strategiczny plan działania i kultura nawyków w firmie. Podstawą jest tu świadome zarządzanie realizacją działań i tzw. OKR (objectives and key results – celów i kluczowych rezultatów) oraz pomiar efektywności wszystkich prowadzonych inicjatyw.

W czym pomagamy?