I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Image Alt

Konsultacje dla kandydatów na franczyzobiorców

Darmowe konsultacje dla kandydatów na franczyzobiorców

Wybierając franczyzę, należy patrzeć na sieci franczyzowe nie tylko przez filtr zarabiania, ale też przestrzeni współpracy i stylu życia, który franczyza umożliwia. Aby budować i współtworzyć sieć, a co więcej, chcieć w niej pozostawać, ludzie „muszą czuć” to, co robią — muszą w tym odnaleźć siebie.

Znajdź dobrą franczyzę dla siebie

Bezpłatne konsultacje dla kandydatów na franczyzobiorców to okazja do omówienia swoich planów z ekspertem branżowym. Podczas konsultacji możemy wspólnie przyjrzeć się wszystkim kwestiom związanym z wejściem we franczyzę — od aspektów prawnych, przez model zarabiania, aż po ocenę jakości środowiska współpracy we franczyzie. Z kandydatami na franczyzobiorców rozmawiamy o 4 Essentials udanej współpracy franczyzowej, czyli:

kulturze współtworzenia, która uruchamia u franczyzobiorców pasję i zaangażowanie

 wyższym celu (lifepurpose), który można odnaleźć i realizować poprzez uczestnictwo w sieci

dopasowaniu do stylu życia, jaki franczyzobiorca chce prowadzić

modelu zarabiania (planowanie roli między zarządzaniem a zaangażowaniem operacyjnym)

Podczas konsultacji możesz:

Skonsultować swoje pytania i wątpliwości w kontekście wyboru sieci franczyzowej

Spojrzeć na sieci z perspektywy 4 filarów budowania udanych systemów franczyzowych: wyższego celu, kultury współtworzenia, stylu życia i modelu zarabiania, o które Ci chodzi

Porozmawiać o potencjale rozwoju rynku franczyzy i trendach branżowych

Poznać główne bariery wzrostu sieci franczyzowych

Zapoznać się z profilami sieci reprezentującymi model Franczyza 2.0

Piątki 9:00-11:00

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje dla franczyzobiorców w każdy piątek od godziny 9.00 do godziny 11:00 po wcześniejszym umówieniu. Zapisy możliwe przez formularz poniżej.

Jak rozpoznać dobrą franczyzę?

Tworzenie udanego środowiska współpracy między partnerami we franczyzie to fundament trwalej sieci franczyzowej. Organizacje, które wierzą w skupienie na człowieku (human-centered) i wspierają osobistą realizację, autonomię i przedsiębiorczość franczyzobiorcy, najlepiej poradzą sobie z wyzwaniami rosnącej sieci.

W ramach projektu Franczyza 2.0 Strategia. Edukacja. Technologia organizujemy webinaria Franczyza 2.0 lifestyle, w których opowiadamy o drogach, jakimi podążają liderzy we franczyzie, budując bezpieczne środowisko współpracy dla swoich franczyzobiorców. Gośćmi naszych programów są zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy renomowanych sieci franczyzowych.

Webinarium Franczyza 2.0 Lifestyle to opowieść o tym, co jest prawdziwą siłą napędową każdej sieci. Rozmawiamy o pasji, motywacji i przestrzeni, która wyzwala w ludziach poczucie wyższego celu — ich osobisty #lifepurpose.

Zapisz się na darmowy webinar i nie przegap następnej premiery!

Zobacz poprzedni odcinek webinaru

Franczyza
2.0

Konsultacje dla kandydatów na franczyzobiorców prowadzi Monika Ferreira

Founding Partner & Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy, Autorka Projektu Franczyza 2.0 i powstającej książki „Strategie skalowania sieci franczyzowych”

Posiada doświadczenie w środowisku korporacyjnym sieci retail, zarządzając działami zakupów na poziomie centralnym. Przedsiębiorczyni na rynku sieci franczyzowych – ponad 11-letnie doświadczenie w budowaniu własnego biznesu w modelu franczyzowym, zakończonego udaną transakcją sprzedaży inwestorowi branżowemu – Grupie PWN.

W ramach wcześniejszych doświadczeń przedsiębiorczych stworzyła autorską metodę nauczania języków obcych MAŁA LINGUA, która wyróżniona została przez MEN i Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności European Language Label za jakość i innowację w nauczaniu. Autorka książek i publikacji z zakresu nauki języków obcych. Finalistka w konkursie Bizneswomen Roku 2015, w kategorii „Moja Firma”.

i'gs

W czym jeszcze pomagamy?

Zostaw nam wiadomość

    Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę  strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.