I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Image Alt

Franczyza 2.0 Discovery Workshop – Inicjalny warsztat strategiczny

Franczyza 2.0 Discovery Workshop

Inicjalny warsztat strategiczny

4 dniowe warsztaty strategiczne dla Kadry Zarządzającej i Menedżerów we franczyzie, mające na celu tzw. Zrozumienie Biznesu, diagnozę rozwoju strategicznego, organizacyjnego i finansowego Spółki i organizacji sieciowej: kim jesteście, jak działacie, jak rośniecie? oraz przygotowanie Planu Rozwoju Franczyza 2.0 Kontinuum i Planu Wdrożenia Zmiany. W rezultacie celem warsztatów jest zaplanowanie ścieżki rozwojowej w kierunku transformacji organizacji, aby lepiej realizowała cele biznesu i rozwój franczyzy, która będzie miała zdolność zyskownego wzrostu po stronie franczyzobiorcy i franczyzodawcy.

Ważne pytania

Kim jesteśmy? Jak działamy? Jak rośniemy?
Jak dziś myślicie o rozwoju strategicznym, organizacyjnym, operacyjnym i finansowym?
Jak możecie działać inaczej?
Jak sieć franczyzowa może pomóc Spółce / Organizacji zrealizować cele wzrostu i zyskowności?

 

Szczegóły realizacji warsztatu

Etap 1. Diagnostyka
Etap 2. Mapowanie sytuacji rozwoju strategicznego
Etap 3. Mapowanie statusu rozwoju organizacyjnego sieci
Etap 4. Co zrobimy, aby jako Organizacja Sieciowa / Franczyzowa osiągać nasze strategiczne i operacyjne cele wzrostowe i budować trwałą przedsiębiorczą sieć, która rośnie zyskownie?

Warsztaty prowadzi Monika Ferreira

Founding Partner & Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy, Autorka Projektu Franczyza 2.0 i powstającej książki „Strategie skalowania sieci franczyzowych”

Posiada doświadczenie w środowisku korporacyjnym sieci retail, zarządzając działami zakupów na poziomie centralnym. Przedsiębiorczyni na rynku sieci franczyzowych – ponad 11-letnie doświadczenie w budowaniu własnego biznesu w modelu franczyzowym, zakończonego udaną transakcją sprzedaży inwestorowi branżowemu – Grupie PWN.

W ramach wcześniejszych doświadczeń przedsiębiorczych stworzyła autorską metodę nauczania języków obcych MAŁA LINGUA, która wyróżniona została przez MEN i Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności European Language Label za jakość i innowację w nauczaniu. Autorka książek i publikacji z zakresu nauki języków obcych. Finalistka w konkursie Bizneswomen Roku 2015, w kategorii „Moja Firma”.

i'gs

W czym jeszcze pomagamy?

Zostaw nam wiadomość

    Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę  strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.