I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Image Alt

Executive Education

Executive Education

Zapraszamy sieci franczyzowe i Firmy Wzrostu do korzystania z naszych warsztatów strategicznych dla Kadry Managerskiej.

Pracujemy z Managerami w ramach dedykowanych dla nich sesji warsztatowych strategicznego marketingu, planowania strategicznego i rozwoju osobistego Liderów.

  • Rockefeller Habits – Nawyki Rockefellera

Planowanie strategiczne i efektywność zarządzania dla Kadry Zarządzającej

  • Strategic Marketing Discovery Workshop

O tym, jak strategicznie projektować funkcję marketingu w organizacji, aby stale przyciągać nowych klientów, franczyzobiorców, talenty, ambasadorów marki, inwestorów i inne kluczowe relacje dla rozwoju biznesu.

  • In Good Slideology

Nadzwyczajne prezentacje, które pomogą Ci opowiedzieć o Organizacji na rynku i zdominować branżę.

  • Twój Jednostronicowy Plan Osobisty

Warsztat dla Liderów, który pomoże Ci zaplanować swoje osobiste cele w prowadzeniu działalności biznesowej. Spojrzysz przy tym na jakość budowania relacji w życiu osobistym i zawodowym, na planowane osiągnięcia, rytuały – regularne nawyki i zamożność i zaprojektujesz swoją drogę, tak, aby osiągnąć równowagę i spełnienie we wszystkim co robisz.

Wielu Liderów przekonuje się, że nawet po osiągnięciu istotnych kamieni milowych w rozwoju firmy nie przestaje opuszczać ich wrażenie, że niewiele dali z siebie światu. JPO pozwala spojrzeć bardziej konstruktywnie na życie i zastanowić się, w jaki sposób chcielibyście wywrzeć wpływ na otoczenie. W ostatecznym rozrachunku nie ma rzeczy ważniejszych niż głębia Waszych relacji a zamożność finansową należy postrzegać jedynie jako środek do budowania relacji z ludźmi (V.Harnish).

W czym pomagamy?