I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Image Alt

Portfolio usług

W czym pomagamy?

Strategia wzrostu

Program budowania zyskownych franczyz to opowieść o tym, jak na dużą skalę pomagać franczyzobiorcom zwiększać ich efektywność i zyskowność oraz jak stale dbać o ich doświadczenia, aby chcieli pozostawać w sieci.

Architektura Modelu Franczyzy

Budujemy trwałe i skalowalne systemy franczyzowe, które mają zdolność powielalności i generowania zyskownych wzrostów. Systemy są oparte na trzech głównych filarach: strategii, edukacji i technologii.

Transformacja systemu franczyzowego

Program budowania zyskownych franczyz to opowieść o tym, jak na dużą skalę pomagać franczyzobiorcom zwiększać ich efektywność i zyskowność oraz jak stale dbać o ich doświadczenia, aby chcieli pozostawać w sieci.

Franczyza 2.0 Discovery Workshop – Inicjalny warsztat strategiczny

Celem warsztatów jest zaplanowanie ścieżki rozwojowej w kierunku transformacji organizacji, aby lepiej realizowała cele biznesu i rozwój franczyzy, która będzie miała zdolność zyskownego wzrostu po stronie franczyzobiorcy i franczyzodawcy.

Franczyza 2.0 Kontinuum – Proces rozwojowy

Ścieżka rozwoju Franczyza 2.0 Kontinuum i wdrożenie w Spółce 7 Zasad Skalowalnego Modelu Franczyzy (SMF) pozwoli na (z)budowanie zyskownego i trwałego biznesu franczyzowego dawcy i biorcy – przedsiębiorczej sieci, zdolnej do konkurowania w nowej ekonomii.

Strategiczne warsztaty inspiracyjne The Vibe & The Franchise

Warsztaty inspiracyjne na sieci franczyzowych. Praktyczna wiedza i inspiracje z 5 obszarów biznesu: strategii, modeli franczyzy, realizacji, edukacji i kultury współtworzenia.

Strategiczne doradztwo prawne we franczyzie

Pomagamy sieciom franczyzowym zabezpieczyć strategiczne cele rozwoju biznesu w umowie franczyzy, dzięki czemu umowa franczyzy wspiera rozwój i skalowanie biznesu sieciowego.

Strategiczny model finansowy

Pomagamy sieciom franczyzowym i Firmom Wzrostu w tworzeniu ich modeli finansowych i modeli zarządzania finansowego, które zaadresują strategie długofalowego rozwoju i założenia modelu biznesowego.

Strategia marki

Pomagamy sieciom franczyzowym i Firmom Wzrostu skalować biznes, tworząc Strategiczne Modele Marketingu, które przyciągają nowych klientów, franczyzobiorców, talenty, inwestorów, ambasadorów marki i inne kluczowe dla biznesu relacje.

Konsultacje dla kandydatów na franczyzobiorców

Podczas spotkania z doradcą franczyzowych można konsultować swoje pytania i wątpliwości dotyczące wyboru sieci franczyzowej. Rozmawiamy o dopasowaniu sieci do osobistych oczekiwań i stylu życia kandydata, a także modelach zarabiania, jakie są możliwe w sieciach.