I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Image Alt

Portfolio usług

W czym pomagamy?

Stwórz lub przemodeluj swój system franczyzowy

Program budowania zyskownych franczyz to opowieść o tym, jak na dużą skalę pomagać franczyzobiorcom zwiększać ich efektywność i zyskowność oraz jak stale dbać o ich doświadczenia, aby chcieli pozostawać w sieci.

Architektura Modelu Franczyzy

Budujemy trwałe i skalowalne systemy franczyzowe, które mają zdolność powielalności i generowania zyskownych wzrostów. Systemy są oparte na trzech głównych filarach: strategii, edukacji i technologii.

Strategiczne warsztaty inspiracyjne The Vibe & The Franchise

Warsztaty inspiracyjne na sieci franczyzowych. Praktyczna wiedza i inspiracje z 5 obszarów biznesu: strategii, modeli franczyzy, realizacji, edukacji i kultury współtworzenia.

Modele biznesowe

Pomagamy sieciom franczyzowym zaprojektować innowacyjny model biznesowy firmy, który zmieni reguły gry w waszej branży.

Strategiczne doradztwo franczyzowe

W naszej praktyce doradztwa strategicznego pomagamy firmom i przedsiębiorcom w budowaniu modeli sieci franczyzowych i wspieraniu ich rozwoju, aby mogły trwale zwiększać swoją skalę i zarabiać.

Strategie skalowania sieci franczyzowych

Pomagamy sieciom franczyzowym i Firmom Wzrostu zbudować strategię zwiększania skali, opartą na jej skalowalnym modelu operacyjnym.

Strategiczny model finansowy

Pomagamy sieciom franczyzowym i Firmom Wzrostu w tworzeniu ich modeli finansowych i modeli zarządzania finansowego, które zaadresują strategie długofalowego rozwoju i założenia modelu biznesowego.

Strategiczny Model Marketingu

Pomagamy sieciom franczyzowym i Firmom Wzrostu skalować biznes, tworząc Strategiczne Modele Marketingu, które przyciągają nowych klientów, franczyzobiorców, talenty, inwestorów, ambasadorów marki i inne kluczowe dla biznesu relacje.

Strategiczne doradztwo prawne we franczyzie

Pomagamy sieciom franczyzowym zabezpieczyć strategiczne cele rozwoju biznesu w umowie franczyzy, dzięki czemu umowa franczyzy wspiera rozwój i skalowanie biznesu sieciowego.

Konsultacje dla kandydatów na franczyzobiorców

Podczas spotkania z doradcą franczyzowych można konsultować swoje pytania i wątpliwości dotyczące wyboru sieci franczyzowej. Rozmawiamy o dopasowaniu sieci do osobistych oczekiwań i stylu życia kandydata, a także modelach zarabiania, jakie są możliwe w sieciach.

Interim management

Interim management, czyli tymczasowe wejście doradcy strategicznego w zarządzanie w organizacji klienta.