I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Transformacyjna Edukacja we Franczyzie

w Partnerstwie Strategicznym z Politechniką Warszawską

dla Franchise Leaderów 2.0, Franczyzobiorców 2.0 i Managerów we Franczyzie 2.0

Program Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie

Transformacyjna Edukacja we Franczyzie na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej to program edukacyjno-rozwojowy dla Franchise Leaderów 2.0, Franczyzobiorców 2.0 i Managerów we Franczyzie 2.0, organizowany w ramach Partnerstwa Strategicznego Wydziału i praktyki doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy. Łącząc kompetencje środowiska innowacyjnej uczelni technologicznej i kompetencje Moniki Ferreira Doradcy Strategicznego i Autorki metodyki budowania systemów sieciowych Franczyza 2.0, a wcześniej doświadczonego Franczyzodawcy i CEO, chcemy pomóc franczyzie wchodzić na wyższy poziom zaawansowania pod względem nowoczesnego modelu zarządzania i innowacyjności i skuteczniej realizować swoje cele wzrostu i rentowności po stronie franczyzodawcy i franczyzobiorcy.
Program realizowany jest w oparciu o metodykę budowania i rozwijania systemów sieciowych Franczyza 2.0.
Edukacja

Transformacyjna Edukacja we Franczyzie, czyli jaka?

Edukacja Transformacyjna to edukacja intencyjna, nastawiona na efekt zmiany: optymalizację, rozwój i dostosowanie Organizacji do zmieniającego się otoczenia i wyzwań biznesu. Nasze programy edukacyjno-rozwojowe pomagają sieciom franczyzowym stawać się organizacjami przyszłości — Franczyzami Nowej Ekonomii.
Zależy nam na tym, aby uczestnicy programu potrafili przekładać zdobytą wiedzę na praktykę biznesu i dzięki temu osiągali zarówno swoje cele rozwojowe człowieka oraz cele rozwojowe organizacji (realizacja jej celów strategicznych i operacyjnych). 

Misja Programu

W programie Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie naszą misją jest pomaganie sieciom franczyzowym w stawaniu się 2.0 – Organizacjami Przyszłości, czyli Franczyzami Nowej Ekonomii, które potrafią sięgać po nową wiedzę i dzięki temu stale się zmieniać. 
W naszym programie rozwojowym Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie zależy nam, aby na rynku funkcjonowało jak najwięcej sieci franczyzowych bardzo dobrze poukładanych organizacyjnie, z dużym potencjałem skalowalności. Aby rosły zyskownie po dwóch stronach, franczyzodawcy i franczyzobiorcy, ciągle się transformując i stając 2.0.
Transformacja

Kogo zapraszamy do programów?

Zarządzających i Menedżerów

we Franczyzie, którzy chcą zdobyć wiedzę i kompetencje w zakresie zarządzania strategicznego, operacyjnego i finansowego systemami sieciowymi i stawać się 2.0

Przedsiębiorców i Kadry Zarządzającej

którzy rozważają franczyzę jako strategię wzrostu i chcą dowiedzieć się, jak zbudować zyskowny system franczyzowy

Franczyzobiorców

którzy chcą dowiedzieć się, jak wykorzystywać know how i rozwiązania zarządcze franczyzodawcy do zwiększania skali i efektywności swojego lokalnego biznesu

Kandydatów na Franczyzobiorców

którzy chcą dowiedzieć się, jak rozpoznać dobrą franczyzę i jak znaleźć sieć dopasowaną do swojego stylu życia, ambicji i osobistego wyższego celu

Interesariuszy

w ekosystemie franczyzy, którzy chcą zrozumieć bariery wzrostu sieci franczyzowych i pomóc na nie odpowiedzieć

Wybierz swoją ścieżkę rozwoju

Franczyzobiorca 2.0 i Manager 2.0

60-cio godzinny program rozwojowy, realizowany w modelu hybrydowym (soboty na żywo, środy online), nastawiony na rozwój umiejętności zarządzania operacyjnego i realizowanie celów wzrostowych.

Program realizowany jest w oparciu o metodykę budowania i rozwijania systemów sieciowych Franczyza 2.0, której Autorką jest Monika Ferreira.

Szczegóły programu i planowanych rezultatów poznasz podczas bezpłatnej konsultacji.

Cena: 5900 zł

Franchise Lider 2.0

60-cio godzinny program rozwojowy, realizowany w modelu hybrydowym (soboty na żywo, środy online), z focusem na strategię wzrostu, planowanie strategiczne i budowanie organizacji franczyzowej, tzw. Skalowalnego Modelu Franczyzy.

Program realizowany jest w oparciu o metodykę budowania i rozwijania systemów sieciowych Franczyza 2.0, której Autorką jest Monika Ferreira.

Szczegóły programu i planowanych rezultatów poznasz podczas bezpłatnej konsultacji.

Cena: 5900 zł

Porozmawiajmy o Programie Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie

Poznaj model Franczyzy 2.0. To franczyza, która ciągle się uczy, definiuje na nowo, konkuruje powielalnością modelu franczyzy, jest nastawiona na zyskowny wzrost biznesu dawcy i biorcy i tworzy warunki nastawione na rozwój przedsiębiorczości. Taka Sieć potrafi konkurować w nowej ekonomii, bo korzysta z innowacyjnych rozwiązań organizacyjnych, praktyk zarządzania i nowych technologii.

Stań się jedną z nich! Sięgnij po Program Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie, w którym pomagamy rozwijać Franczyzy 2.0.

Aplikuj do 5. edycji programu Transformacyjna Edukacja we Franczyzie na Politechnice Warszawskiej. START już 24 lutego!

Jeśli chcesz stworzyć sieć franczyzową lub jesteś gotowy na transformację swojego biznesu i realizację celów wzrostu, porozmawiajmy, jak udział w tym programie może zmienić Twoją Sieć!

Transformacja Edukacyjna - zgłoszenia
Imię i Nazwisko
Imię i Nazwisko
Imię
Nazwisko
Akceptuję regulamin
Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.

Dlaczego warto, czyli Twoje korzyści

Dwa formaty edukacyjne do wyboru

Otwarte programy
edukacyjne

Realizacja przedmiotów w ramach ustalonego programu (sylabusa)

Mix formatów edukacji: teoria, warsztaty, case studies, wykłady gościnne praktyków biznesu

Stacjonarne zajęcia na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej + zajęcia online

Certyfikat ukończenia kursów „Transformacyjna Edukacja we Franczyzie na Politechnice Warszawskiej”

Możliwość dalszego programu edukacyjnego i wejścia jako sieć na ścieżkę certyfikacji Franczyza 2.0 Certificate.

Dedykowane programy dla sieci franczyzowych

Indywidualny program  edukacji dostosowany do potrzeb i celów rozwojowych Waszej organizacji

Mix formatów edukacji: teoria, warsztaty, case studies

Stacjonarne zajęcia na Wydziale Zarządzania PW lub w Centrali firmy

Możliwość dalszego programu edukacyjnego i wejścia jako sieć na ścieżkę certyfikacji Franczyza 2.0 Certificate. Excellence in Franchise.

Franczyza 2.0 Certificate. Excellence in Franchise

Certyfikujemy biznes franczyzowy

Certyfikat Franczyza 2.0 – Franchise 2.0 Certificate, zakłada certyfikowanie doskonałości we franczyzie: doskonały biznes, doskonałe operacje.

Razem z Wydziałem Zarządzania Politechniki Warszawskiej wierzymy, że to przede wszystkim sprawdzone kompetencje operacyjne i tzw. wewnętrzna gra strategiczna określająca zaawansowanie organizacyjne Systemu franczyzy wpływają na wyniki biznesu franczyzodawcy i franczyzobiorcy i pozwalają obu stronom rosnąć zyskownie.

Chcemy identyfikować dobre franczyzy, pomagać im się rozwijać w kierunku ciągłego stawania się Franczyzą 2.0 i certyfikować ich postępy. To #ImpactEducation #ImapctCertification.

Zaangażowana edukacja i certyfikacja.

Wybierz swoją ścieżkę

Ścieżka uproszczona

Roczny okres przygotowania i realizacji

  1. Wstępna konsultacja – bezpłatna
  2. Audyt modelu operacyjnego, procesu edukacyjnego i transferu know how w Sieci
  3. Strategiczny Model Edukacji w Sieci – warsztat strategiczny zamknięty dla Sieci
  4. Przygotowanie Edu Managera (wewnętrzny Edu Lead, Train The Trainer)

Ścieżka zaawansowana

Ścieżka zaawansowana uwzględnia dodatkowe możliwości zaplanowania procesu rozwojowego w trybie doradczym, zamkniętym dla Sieci. Podejście i wycena do indywidualnego zaprojektowania dla Sieci.

  1. Franczyza 2.0 Discovery Workshop – Inicjalny warsztat strategiczny
  2. Proces rozwojowy Franczyza 2.0 Kontinuum – w oparciu o 7 Zasad Skalowalnego Modelu Franczyzy

Jak się zgłosić?

Ścieżka otwarta

1. Zgłoście wstępną chęć udziału, oddzwonimy w ciągu 2 dni roboczych
2. Wstępna Bezpłatna Konsultacja  – diagnoza Waszych potrzeb edukacyjno-rozwojowych

3. Formalności

4. Start zajęć

Ścieżka zamknięta, dedykowana dla Sieci

1. Zgłoście wstępną chęć udziału, oddzwonimy w ciągu 2 dni roboczych

2. Wstępna Bezpłatna Konsultacja – diagnoza Waszych potrzeb edukacyjno-rozwojowych

3. Warsztat strategiczny, dedykowany: Wypracowanie Modelu Strategicznej Edukacji i procesu zarządzania edukacją dla Waszej Sieci oraz przygotowanie roadmap’y wdrożenia

4. Dołączenie do programu Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie na Politechnice

5. Zamówienie indywidualnego zamkniętego programu rozwojowego dla Waszej Sieci, wspierającego realizację Waszych celów strategicznych i operacyjnych

i'gs

Poprzednie edycje

Organizatorzy, Edu Ambasadorowie i Marki

Dr hab. inż. Eryk Głodziński, prof. uczelni

Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, Prodziekan ds. ogólnych Wydziału, ekspert organizacji projektowych Hochtief Polska (budownictwo) oraz Britenet (IT), były członek komitetu naukowego przy prezesie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, specjalista ds. finansów i rachunkowości zarządczej, kierownik projektu badawczo-rozwojowego Akademii Przedsiębiorczości Żabka Polska.

Monika Ferreira

Doradca Strategiczny & Partner Zarządzający I’GS In Good Strategy. Autorka metodyki budowania systemów sieciowych Franczyza 2.0. Partner, współtwórczyni Programu i Wykładowca w programie Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie. Pomaga zarządom i przedsiębiorcom tworzyć strategie skalowania i budować przedsiębiorcze i trwałe organizacje franczyzowe, nastawione na rentowny wzrost biznesu franczyzodawcy i franczyzobiorcy. Autorka książki „Franczyza 2.0. Strategie skalowania sieci franczyzowych”.

Dr Maciej Karus

Partner w VC Movens Capital, wcześniej lider strategii sprzedaży i pricingu w PWC. Wykładowca ekonomii behawioralnej na Stanford University oraz London Business School.  Współzałożyciel wielu startupów. Zawodowo od lat zajmuje się strategiami cenowymi (pricingiem).

Agnieszka Servaass

Przedsiębiorca, Prezeska Zarządu VIVE Management, Wiceprezeska VIVE Textile Recycling, doradca i mentorka biznesowa, certyfikowany coach, specjalizuje się m.in. transformacji strategicznej organizacji, tworzeniu i doskonaleniu kultury organizacyjnej.

Dr hab. Małgorzata Sidor-Rządkowska, prof. uczelni

Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, ekspert Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, praktyk zarządzania, trener, coach i konsultant w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz tematyki Train the Trainers (szkolenia trenerów).

Damian Rybak

Dyrektor Departamentu Rozwoju i Wsparcia Franczyzobiorców, Żabka Polska, wcześniej związany z polskim oddziałem AmRest, gdzie był odpowiedzialny za rozwój franczyzy w PizzaHut. Pomysłodawca programu Akademia Przedsiębiorczości w Żabka Polska.

Dr hab. Agnieszka Skala-Gosk, prof. uczelni

Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, Kierownik Zakładu Przedsiębiorczości i Innowacji, współzałożyciel Szkoły Przedsiębiorczości Innovation Nest SPIN, członek Rady Programowej Fundacji StartUp Poland, współtwórca systemu mentoringu dla startupów zrównoważonego rozwoju w ramach europejskiego konsorcjum ENHANCE, koordynator ds. przedsiębiorczości w projekcie badawczo-rozwojowym Akademii Przedsiębiorczości Żabka Polska.

Mirosław Ziółkowski

Dyrektor departamentu sprzedaży placówek partnerskich Credit Agricole Bank – odpowiada za rozwój sieci franczyzowej.
Wcześniej dyrektor ds. programu partnerskiego Santander Consumer Bank.

Dr hab. inż. Jarosław Domański

Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, Dziekan Wydziału, specjalista z zakresu zarządzania strategicznego, redaktor naczelny czasopisma Foundations of Management.

 

Magdalena Wieczorek

Dyrektor Marketingu w Henkel Schwarzkopf. Laureatka prestiżowych nagród Henkel Polska Award za najlepszy projekt w dziedzinie zrównoważonego rozwoju 2021 oraz digitalizacji 2018, 2019. Ekspertka w tworzeniu strategii zrównoważonego marketingu oraz określaniu Brand Purpose, czyli sensu istnienia marki. Wspiera firmy w rozwoju, dzięki wykorzystaniu strategicznego modelu marketingowego, opartego na ich modelu biznesowym, przewadze konkurencyjnej, propozycji wartości dla klienta i kulturze organizacyjnej.

Dr inż. Artur Gąsiorkiewicz

Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, specjalista marketingu cyfrowego, trener biznesowy, organizator konferencji DEMIST propagującej rozwiązania cyfrowe w gospodarce.

 

Prof. dr hab. inż. Agnieszka Bitkowska

Wykładowca Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, Kierownik Zakładu Zarządzania Produkcją, Procesami i Projektami, Kierownik Zakładu Zarządzania Produkcją Procesami i Projektami w PW, Przewodnicząca Zespołu Zarządzania Procesowego PW. Realizowała wiele projektów na rzecz praktyki gospodarczej, w tym projekt badawczy IDUB against COVID.

Patronaty Honorowe, Merytoryczne i Medialne

Wspólnie z Politechniką Warszawską tworzymy przestrzeń podnoszenia kompetencji w biznesie franczyzowym. Dzięki nowej wiedzy chcemy pomagać sieciom franczyzowym stawać się 2.0 -organizacjami przyszłości – Franczyzami Nowej Ekonomii.

Monika Ferreira