I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  O Mapie Rozwoju Przedsiębiorczości i roli Chief Entrepreneur Franchise Officer w nowym odcinku webinarium

W #6 odcinku comiesięcznego webinarium Franczyza 2.0 lifestyle i przedsiębiorczość rozmowa będąca przedłużeniem poprzedniego odcinka o Przedsiębiorczych Sieciach – tym razem porozmawialiśmy o Roli Chief Entrepreneur Franchise Officer – C-level Managera, który zarządza rozwojem przedsiębiorczości i kultury przedsiębiorczości w sieci i buduje na tym przewagę konkurencyjną.

Czemu rozwój przedsiębiorczości w sieci jest tak ważny?

Sieci franczyzowe oparte na silnej kulturze przedsiębiorczości, innowacyjności i współtworzenia, naturalnie sprawniej zwiększają swoją skalę i trwają, bo osiągają efekt synergii dobrze ułożonego modelu franczyzy i przedsiębiorczości franczyzobiorcy. Z takich sieci franczyzobiorcy niechętnie wychodzą.

W rozmowie wzięli udział:

Szymon Gruszka, Dyrektor Zarządzający Columbus Elite
Damian Rybak, Dyrektor Rozwoju i Wsparcia Franczyzobiorców Żabka Polska
Łukasz Kruszewski, Wiceprezes, Co-Owner Freedom Nieruchomości
Jarosław Kaim, Co-Owner AIDA Diagnostics

Jak ta podróż przedsiębiorczości wygląda we franczyzie Żabki, Columbus Elite i Freedom Nieruchomości? Jak może wyglądać w dopiero powstającej sieci z sektora medtech AIDA Diagnostics? Czy te organizacje na różnym etapie rozwoju mają już swoją Mapę Rozwoju Przedsiębiorczości? Po odpowiedzi na te pytania zapraszamy do nowego odcinka webinarium Franczyza 2.0 lifestyle & przedsiębiorczość.

Kolejny odcinek transmitowany był w serwisach Grupa Wirtualna Polska Money.pl naszego Patrona Medialnego, live na LinkedIn Moniki Ferreira oraz na YT I’GS In Good Strategy. Zapraszamy do zapoznania się z rozmową.

 

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.