I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Monika Ferreira wśród 25 Mistrzyń LinkedIn według Forbes Polska!

Z wielką dumą i przyjemnością informujemy, że Monika Ferreira, Founding Partner i Doradca Strategiczny I’GS In Good Strategy znalazła się na liście 25 kobiet, które najlepiej wykorzystywały potencjał biznesowy sieci LinkedIn według magazynu Forbes Women Polska.

O strategicznym rozwoju sieci franczyzowych na LinkedIn

Na co dzień na swoim kanale LinkedIn Monika Ferreira dzieli się treściami dotyczącymi strategicznego rozwoju sieci franczyzowych i budowania zyskownych i trwałych franczyz. Monika w swoich publikacjach opowiada o tym, jak budować systemy i jak rozwijać te już istniejące, aby stawały się organizacjami nowej ekonomii. To wyróżnienie pokazuje, że treści udostępniane przez Monikę są wartościowe, ciekawe i skuteczne.

Na liście 25 Mistrzyń LinkedIna znalazły się także: Sylwia Chmielewska, Sylwia Ciszewska, Marta Czapik, Agnieszka Dembińska, Aleksandra Eljasińska, Tatiana Galińska, Maja Gojtowska, Paulina Górska, Justyna Grabkowska, Katarzyna Iwanoska, Martyna Kaczmarek, Kamila Kierzek-Mechło, Sylwia Krolikowska, Ma Stega, Zyta Machnicka, Elżbieta Niezgódka, Magdalena Petryniak, Anna Rulkiewicz, Martyna Skalska, Katarzyna Sobótka-Demianowska, Kira Sukhoboichenko, Agnieszka Tarajko-Bąk, Martyna Tarnawska i Anita Wojtaś-Jakubowska.

Wszystkim wyróżnionym Paniom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wkład w jakość treści udostępnianych w sieci LinkedIn. 

Opracowanie przygotowała grupa ekspertów w składzie: Barbara Krysztofczyk, Dagmara Pakulska, Paulina Mazur, Agnieszka Wnuk, Grzegorz Miecznikowski, Adrian Gamoń.

Więcej informacji na temat rankingu “Mistrzyń LinkedIna” można przeczytać tu.

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.