I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Konferencja & Workshop Franczyza 2.0 Poznaj Marki, które mają wpływ

Poznaj Narzędzia Wzrostu dla Twojej organizacji

Weź udział w wystąpieniach inspiracyjnych, panelach dyskusyjnych i warsztatach o rozwiązaniach strategicznych, technologicznych organizacyjnych i finansowych dla budowania dobrego biznesu franczyzowego.

Zapraszamy Was do udziału w Konferencji & Workshop Franczyza 2.0, którą organizujemy 9 października 2024 w Warszawie w CIC Cambridge Innovation Centre i online w serwisach Grupy Wirtualna Polska, pod Patronatem Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

To Wydarzenie dla Marek Franczyzowych, Franczyzodawców i Franczyzobiorców, Dostawców Rozwiązań dla Sieci, Kandydatów na Franczyzobiorców i Interesariuszy w ekosystemie franczyzy, które ma zintegrować wszystkich w dialogu o rozwiązaniach strategicznych, technologicznych organizacyjnych i finansowych dla budowania dobrego biznesu franczyzowego. Podczas Konferencji & Workshop Franczyza 2.0 rozstrzygniemy Plebiscyt Franchise Brands with Impact. Marki, które mają wpływ, który jest inicjatywą towarzyszącą Dialogu o Franczyzie 2.0. Patronat nad Plebiscytem objął Forbes Polska.

Zarówno w Plebiscycie, jak i w kontekście Konferencji chcemy pokazywać na rynku dobre Marki Franczyzowe, z którymi warto się wiązać, gdy jako Kandydat na Franczyzobiorcę szukasz biznesu na licencji, bo ich rozwiązania organizacyjne, zarządcze, technologiczne będą miały wpływ (IMPACT) na Twój biznes i znaczenie dla powodzenie we franczyzie. – To właśnie z takimi Markami łatwiej i bezpieczniej zarobić w sieci. A z drugiej strony chcemy też promować Dostawców Rozwiązań: technologicznych, organizacyjnych, zarządczych, które pomogą im budować Impact i poprawiać efektywność oraz wyniki finansowe działania w sieci.

W kontekście Konferencji planujemy też pokazać wyniki Badania Rynku Franczyzy, które zainicjowaliśmy z Wydziałem Zarządzania Politechniki Warszawskiej pod kierownictwem Prof. Eryka Głodzińskiego.

Poznaj strategie skalowania sieci franczyzowych