I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Jak zbudować nową kategorię?

➡️ Jak zbudować nową kategorię?

➡️ I jak pomagać ludziom wyzwalać ich najwyższy potencjał, rozkwitać, stawać się liderami?

Świetna książka #MontyMoran co-CEO sieci Chipotle Mexican Grill została właśnie wydana.

? Opowieść o transformacyjnym przywództwie #transformationalleadership – culture of empowering, które poprowadziło Chipotle do roli przywódcy w kategorii #fastcasual?

? W 12 lat Chipotle urósł z kilku restauracji do ponad 2500 restauracji w U.S., Kanadzie i Europie, cena akcji wzrosła z mniej niż dolara do ponad 800 dolarów, a kapitalizacja rykowa z kilku milionów do 23 miliardów dolarów, stworzył kategorię fast casual.

? Jako pionier fast casual dining, Chipotle zaprojektował i wdrożył model biznesowy, który zapewnia klientom to, co najlepsze z dwóch światów: szybkość i wygodę fast foodów i podwyższoną jakość jedzenia, którą można znaleźć w fine dining.

? Chodziło o to, aby pokazać, że jedzenie podawane szybko nie musi być typowym doświadczeniem typu „fast-food”. Wykorzystując wysokiej jakości składniki, klasyczne techniki gotowania i charakterystyczny wystrój wnętrz, Chipotle przeniósł cechy wyśmienitej kuchni do świata restauracji szybkiej obsługi.

„Culture of thousands of leaders”.

Model do zaaplikowania nie tylko w gastronomii

Umów się na bezpłatną, wstępną KONSULTACJĘ ONLINE

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.