I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Jak tech zmienia reguły gry w gastronomii
Wartość przedsiębiorstwa w firmach #tech rośnie wraz ze wzrostem bazy klientów.
➡️ Ciekawy case #Grubhub amerykańskiej internetowej i mobilnej platformy do zamawiania i dostarczania posiłków, która łączy gości z lokalnymi restauracjami.

? 2019 Grubhub miał 19,9 mln aktywnych użytkowników i 115 000 powiązanych restauracji w 3200 miastach i we wszystkich 50 stanach w U.S.
? Baza klientów wzrosła o 650% w latach 2015-2019, po czym nastąpił 153% wzrost EV (wartości przedsiębiorstwa).

? Firmy, które wprowadziły tech odnotowują ogromne wzrosty przychodów. ➡️➡️ Lider we wdrażaniu zmian tech, amerykańska sieć pizzerii #Domino’s, osiągnął wzrost wartości akcji firmy z 60 USD za akcję w 2013 do 250 USD w 2018.

?? Dostawa oparta na technologii #przeniosła miliardy dolarów na nowe platformy i kanały. – Inwestując wcześnie, sieci takie jak Domino’s, przejęły klientów niezależnym pizzeriom i przekształciły się w prawie całkowicie nowe firmy? takie, które bardziej przypominają firmy technologiczne niż sieci restauracji.

Technologia dostarczania żywności to gorący przemysł.

? Pytanie, jak wykorzystać tę szansę i osiągnąć szybki wzrost przychodów i taką masę krytyczną, która wpływa na zmianę wartości przedsiębiorstwa i jego wyceny?

Umów się na bezpłatną, wstępną KONSULTACJĘ ONLINE

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.