I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Image Alt

I’GS w mediach

TRANSMISJA
ONLINE

Webinarium Franczyza 2.0 lifestyle i przedsiębiorczość. Transmisja w serwisie Money.pl i na LinkedIn Moniki Ferreira

W #6 odcinku comiesięcznego webinarium Franczyza 2.0 lifestyle i przedsiębiorczość rozmowa o Roli Chief Entrepreneur Franchise Officer – C-level Managera, który zarządza rozwojem przedsiębiorczości i kultury przedsiębiorczości w sieci i buduje na tym przewagę konkurencyjną. Transmisja premiery miała miejsce w serwisie naszego Partnera Medialnego oraz jako live na LinkedIn Moniki Ferreira.  Link do wpisu na money.pl. Link do transmisji na LinkedIn.

TRANSMISJA
ONLINE

Transmisja Franczyza 2.0 Workshop online w kanałach Grupy Wirtualna Polska

Obejrzyj jeszcze raz transmisję z Wydarzenia Franczyza 2.0 Workshop na PGE Narodowy. W tym roku Wydarzenie Konferencyjne było relacjonowane na żywo przez naszego Partnera Medialnego — Grupę Wirtualna Polska. Link do wpisu.

NOMINACJE

Monika Ferreira wśród 25 kobiet, które najlepiej wykorzystywały biznesowy potencjał LinkedIn według rankingu Forbes Polska

Na co dzień na swoim kanale LinkedIn Monika Ferreira dzieli się treściami dotyczącymi strategicznego rozwoju sieci franczyzowych i budowania zyskownych i trwałych franczyz. Jak budować systemy i jak rozwijać te już istniejące, aby stawały się organizacjami nowej ekonomii. Listę innych nominowanych „Mistrzyń LinkedIna” można zobaczyć tu.

TRANSMISJA
ONLINE

Transmisja nowego odcinka Franczyza 2.0 lifestyle w serwisie Money.pl

W #5 odcinku comiesięcznego webinarium Franczyza 2.0 lifestyle rozmowa o Przedsiębiorczych Sieciach. Czym są Przedsiębiorcze Sieci, jakie środowisko współpracy tworzą dla swoich franczyzobiorców i dlaczego warto w takich być? Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem.

WYWIAD

Stajesz się tym, w co wierzysz. Rozmowa o przedsiębiorczości we franczyzie.

Przedsiębiorczość to stan umysłu. Stajesz się tym, w co wierzysz. Na money.pl ukazała się rozmowa o pasji, przedsiębiorczości, osobistej ambicji i życiowym projekcie Franczyza 2.0 z Moniką Ferreira, Autorką Projektu Franczyza 2.0 i powstającej książki „O strategiach skalowania sieci franczyzowych”.

WYSTĘP
GOŚCINNY
W MONEY.PL

Rozmowa o zyskownych franczyzach w programie Money To Się Liczy

Jak budować zyskowny system franczyzowy, który tworzy bezpieczne środowisko współpracy dla franczyzobiorców? Zapraszamy do obejrzenia rozmowy o zyskownych franczyzach w Money To Się Liczy. Gośćmi programu są Monika Ferreira oraz Mirosław Ziółkowski, Dyrektor Departamentu Sprzedaży Placówek Partnerskich Credit Agricole Bank Polska S.A.

PROGRAM
TELEWIZYJNY

Program telewizyjny Dobra Franczyza. Jakimi drogami podążają liderzy we franczyzie? Prowadzi Monika Ferreira

Zobacz zapowiedź cyklu Dobra Franczyza realizowanego we współpracy z telewizją Biznes24. Pełna lista odcinków dostępna jest na naszym kanale YouTube: Dobra Franczyza

PUBLIKACJA
PRASOWA

O konferencji Franczyza 2.0 Workshop na PGE Narodowym w Forbes Polska

Franczyza 2.0 Workshop jest flagową inicjatywą całorocznego projektu stworzonego z myślą o polskim rynku franczyzy. Uczestnicy konferencji biorą udział w dyskusjach o dobrze poukładanych, skalujących się sieciach, tworzących bezpieczną przestrzeń do współpracy dla wszystkich interesariuszy. Więcej o inicjatywie pisze Forbes Polska. Przeczytaj artykuł, aby poznać szczegóły

PUBLIKACJA
PRASOWA

W handlu detalicznym jest miejsce dla dużych i małych operatorów franczyzowych. Monika Ferreira dla serwisu Wiadomości Handlowe

Jak myśleć o zbudowaniu wygrywającej propozycji wartości dla franczyzobiorców (franchisee value proposition FVP), która pozwoli partnerom konkurować na lokalnym rynku? Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem udzielonym przez Monikę Ferreira portalowi Wiadomości Handlowe.

CENTRUM
WIEDZY
FORBES

Webinarium otwierające Projekt Franczyza 2.0 Strategia. Edukacja. Technologia na platformie Forbes Polska

Premierowe webinarium wprowadzające Projekt Franczyza 2.0 na rynek na platformie Forbes Polska. Uczestnikami są Partnerzy Projektu oraz Autorka i Pomysłodawczyni inicjatywy — Monika Ferreira.

PUBLIKACJA
PRASOWA

Jak znaleźć dobrego partnera franczyzowego? Business Insider o Projekcie Franczyza 2.0

O naszym Projekcie Franczyza 2.0 Strategia. Edukacja. Technologia napisał dziś Business Insider. W tym całorocznym Projekcie Franczyza 2.0 chcemy otworzyć nowy poziom dialogu i argumentacji w ekosystemie franczyzy między franczyzodawcami a franczyzobiorcami. Przeczytaj więcej, klikając link poniżej.

WYSTĄPIENIE
KONFERENCYJNE

Wystąpienie Moniki Ferreira podczas konferencji Liderzy Jutra organizowanej przez ICAN Management Review

Czy franczyza może być sposobem na strategię wzrostu dla spółek technologicznych? Na to pytanie odpowiadała Założycielka i Doradca Strategiczny I’GS In Good Strategy Monika Ferreira.
Liderzy Jutra - Wystąpienie Moniki Ferreiry

OPINIA
EKSPERTA

Zmiany podatkowe zawarte w Polskim Ładzie mogą uderzyć w sieci franczyzowe. Opinia Moniki Ferreira dla serwisu Wiadomości Handlowe

Franczyza to kwintesencja przedsiębiorczości. To dziś tysiące mikroprzedsiębiorców, samozatrudnionych, którzy biorą swoje bezpieczeństwo finansowe we własne ręce i budują wartość, nie tylko dla siebie, ale też dla gospodarki. Jaki wpływ będą miały zmiany podatkowe na sytuację polskich franczyzobiorców? Przeczytaj artykuł.
Dołącz do projektu Franczyza 2.0

CENTRUM
WIEDZY
FORBES

Franczyza 2.0. Strategia, edukacja, technologia. Jak rozpoznać dobrą franczyzę? Webinarium Forbes #centrumwiedzy

Już 19 kwietnia odbędzie się kolejne webinarium z cyklu Forbes #centrumwiedzy. Franczyza 2.0. Strategia, edukacja, technologia. Jak rozpoznać dobrą franczyzę? Przeczytaj artykuł o Projekcie Franczyza 2.0.
Centrum Wiedzy Forbes o Projekcie Franczyza 2.0

OPINIA
EKSPERTA

Pandemia sprzyja franczyzie. Jednak nie każdy biznes da się rozwijać w tym modelu. Opinia Moniki Ferreira dla Forbes Polska

Franczyza jest coraz chętniej wybieraną strategią wzrostu przez spółki z różnych branż: retail, gastronomicznej, edukacyjnej, energetycznej, odzieżowej czy finansowej. Franchising wydaje się być najtańszym i szybkim sposobem ekspansji rynkowej, bo uruchamia obce kapitały. Jednak nie sprawdza się zawsze. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej.

PUBLIKACJA
PRASOWA

O premierze Projektu Franczyza 2.0 w serwisie Handel Extra

Projekt Franczyza 2.0 jest z jednej strony odpowiedzią na powstałą w 2020 r. rosnącą dyskusję o problemach w branży franczyzowej. Z drugiej strony jest też odpowiedzią na niszę w zakresie ogólnej i biznesowej edukacji we franczyzie. Potencjalni franczyzobiorcy nie wiedzą, co powinni mieć zagwarantowane we współpracy franczyzowej, czego mogą oczekiwać i czego wymagać. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej o premierze Projektu.

E-BOOK
DO
POBRANIA

Jak przełamać bariery wzrostu? Monika Ferreira dla ICAN Management Review

Przełam bariery wzrostu swojej firmy. Poznaj strategie, które pozwolą firmie skutecznie się skalować i zarabiać.
Wypełnij formularz i pobierz e-book.
Jak przełamać bariery wzrostu? Monika Ferreira dla ICAN Management Review

PREZENTACJA
WIDEO

Skalowanie biznesu. Jak Liderzy Jutra przełamują bariery rozwoju dzięki udanym strategiom?

Zobacz fragment materiału.
Aby uzyskać dostęp do całego wystąpienia (czas trwania: 33:21), wypełnij FORMULARZ.

PREZENTACJA
WIDEO

Jak wspierać skalowanie sieci franczyzowych dzięki technologiom?

Zobacz fragment materiału.
Aby uzyskać dostęp do całego wystąpienia (czas trwania: 29:58), wypełnij FORMULARZ.

PREZENTACJA
WIDEO

Wizyta w TVP Info.

Zobacz fragment materiału.
Aby uzyskać dostęp do całego wystąpienia (czas trwania: 29:58), wypełnij FORMULARZ.

CYKL
WYWIADÓW
Z SIECIAMI FRANCZYZOWYMI

Cykl wywiadów z sieciami franczyzowymi “7 Warstw strategii. O strategiach skalowania sieci franczyzowych”. Projekt realizowany we współpracy Moniki Ferreira, I’GS In Good Strategy z portalem Franczyza Info.

Zapraszamy do oglądania naszego autorskiego cyklu wywiadów  “7 Warstw Strategii. O strategiach skalowania sieci franczyzowych” z franczyzodawcami różnych branż.

CYKL
WYWIADÓW
Z SIECIAMI FRANCZYZOWYMI

Rozmowa z Krzysztofem Łagowskim, dyrektorem Carrefour Polska.

CYKL
WYWIADÓW
Z SIECIAMI FRANCZYZOWYMI

Rozmowa z Arkadiuszem Szczepaniakiem, Wiceprezesem Zarządu do Spraw Finansowych NATURA (sieć drogerii).

3
września
2020

Rozmowa z Grzegorzem Aksamitem, Wiceprezesem sieci franczyzowej Stava (franczyza gastro-kurierska).

3
września
2020

Rozmowa z Mirosławem Caputa, Dyrektorem ds. Sprzedaży i Działalności Operacyjnej sieci stacji paliw Circle K.

24
czerwca
2020

Rozmowa z Damianem Rybakiem, Global Franchise Director Pizza Hut, Amrest.

Zobacz fragment materiału.
Aby uzyskać dostęp do całego wystąpienia (czas trwania: 29:58), wypełnij FORMULARZ.

2
czerwca
2020

Rozmowa z Malką Kafka, CEO i Założycielką sieci restauracji wegańskich Tel Aviv Urban Food by Malka.

29
kwietnia
2020

Rynek franczyzowy w Polsce. Prognozy i trendy.

24
marca
2020

Wywiad na targach Franczyza Expo.