I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Happy New Year 2021!

Meaning. Inspiration. Challenge. Delivering value to business.

Drodzy Partnerzy, Klienci, Współpracownicy! Czytelnicy naszych treści! Dziękujemy Wam za szansę inspirowania Was w tym roku i wspólnego dostarczania wartości dla biznesu.

W naszej praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy bardzo wierzymy w siłę sięgania po te duże wyzwania i wysoką aspiracyjność realizowanych inicjatyw.

Dążymy do wydobywania pogłębionego znaczenia, we wszystkim, co robimy. Jesteśmy przekonani, że jest to źródłem budowania długofalowej wartości. I do takiego właśnie podejścia w biznesie zapraszamy naszych Klientów. To naprawdę działa.

Ten rok, choć specjalny, dla I’GS In Good Strategy był bardzo intensywny i łaskawy. Bardzo pracowity, bardzo wymagający ale też otwierający na szeroką perspektywę nowych projektów.

Strategia, wiedza, dialog, technologia to fundamenty, na których będziemy budować wartość rozwiązań dla naszych klientów w kolejnym roku.

Będziemy ogromnie wdzięczni, jeśli będziecie w tej podróży z nami.

Kochani, życzymy Wam potraktowania tego mijającego roku jako trampoliny do niczym nieograniczonego rozwoju i długofalowego budowania wartości wszystkiego, co robicie.

I’GS In Good Strategy

Monika Ferreira

Magdalena Wieczorek

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.