I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Grać o pełną pulę

Czy jest się Przedsiębiorcą, Prezesem Firmy, Doradcą Strategicznym, Przedsiębiorczym Menedżerem, „warto grać o pełną pulę”!   

Zawsze kierowało mną to przekonanie, a przypomniałam je sobie bardzo niedawno, odnajdując je w ostatniej książce Małgorzaty Domagalik „Pani Wymagalik”. Już nawet z samym tytułem się zidentyfikowałam, bo podświadomie zaczynałam się zastanawiać, gdzie jest moja pełna pula, o którą gram.

Moje strategiczne myślenie doprowadziło mnie do punktu, że po ponad trzyletnim oddechu od życia przedsiębiorcy, ponownie zostałam Przedsiębiorcą! – Partnerem Zarządzającym i Doradcą Strategicznym I’GS In Good Strategy – firmy doradczej działającej w obszarze strategicznego doradztwa marketingowego i franczyzowego, którą rozwijam z Partnerką Magdaleną Wieczorek. – Powrót do tego, czemu poświęciłam połowę życia zawodowego, założenie nie tak oczywiście łatwe do udźwignięcia, ale jak mówi M. Domagalik, „stało się moim tatuażem nie do ściągnięcia”.  

Krok, który byłby trudniejszy bez inspiracji ludzi, z którymi pracowałam i z którymi pracuję nadal. W tym miejscu bardzo im dziękuję za wspólnie osiągnięte cele – dziękuję Wojciechowi Szapiel i Inventity Foundation.

Dla mnie gra o pełną pulę to wejście w przedsiębiorcze myślenie bez ograniczeń, sięganie po nadzwyzajność, po pozornie niemożliwe, „big idea” na twoim horyzoncie, którą po prostu musisz mieć, aby się mogła stać. To też klarowność strategiczych celów i drogi prowadzącej do ich realizacji. To konsekwentne dążenie do tego, w co się wierzy, bycie sobą, nie rezygnowanie ze swojej autentyczności, działanie z głęboką misją. „W masie recept i oczekiwań tych, którzy chcą, żebyśmy byli tacy jak oni, ci inni, ty chcesz być sobą. I wcale nie chodzi o to, że są gorsi od ciebie, najczęściej są równi albo i lepsi, chodzi o to, że ty chcesz po swojemu” (M.Domagalik), bo chcesz grać tylko o pełną pulę i chcesz mieć na to nieograniczony wpływ.

Tylko determinacja i autonomia Twojego myślenia Przedsiębiorcy, Prezesa Firmy, Przedsiębiorczego Menedżera, strategiczne działanie, poziom sztuki w tym co robisz i bezkompromisowość, pozwoli Ci nie zgubić intuicji w biznesie i wygrać pełną pulę – dojdziesz, gdzie chcesz. 

W I’GS In Good Strategy pomagamy firmom zrozumieć wagę gry o pełną pulę na rynku, bo same zawsze się tym kierujemy. Połączyłyśmy z Magdą moje kompetencje przedsiębiorcy i wieloletnie doświadczenie korporacyjne Magdy, uzyskałyśmy fajny efekt synergii, dzięki czemu możemy teraz skutecznie doradzać i wspierać firmy w strategicznym zarządzaniu marketingowym i zarządzaniu rozwojem sieci franczyzowych.

Pomagamy klientom zarządzać rozwojem ich przedsiębiorstwa poprzez odpowiednio dla nich dostosowany strategiczny model marketingu. – Strategiczną wartość przedstawia tu przede wszystkim koncepcja storytellingu i digital marketingu. – To sposób opowiadania o organizacji na rynku i jej ekspozycji rynkowej, w oparciu o przewagę konkurencyjną, propozycję wartości dla klienta i nowoczesną kulturę organizacyjną.

Bardzo nam zależy, aby w naszych procesach doradczych inspirować menedżerów, stwarzać im niepowtrzalne doświadczenie pracy warsztatowej, przez co będą mogli lepiej rozpoznać strategiczne znaczenie kreowanych rozwiązań i sposobu ich realizacji i dalej sami grać o pełną pulę na rynku.

Umów spotkanie z I’GS In Good Strategy

Monika Ferreira, Partner Zarządzający, Doradca Strategiczny,
mobile: 570 220 035, monika.ferreira@ingoodstrategy.com

Magdalena Wieczorek, Partner Zarządzający, Doradca Strategiczny,
mobile: 504 259 525, magdalena.wieczorek@ingoodstrategy.com 

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.