I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Franczyza 2.0. – Jak zbudować udaną strategię skalowania sieci franczyzowej?

Dziś (przedpremierowy) news! Z radością już dzisiaj zapraszamy sieci franczyzowe do pokazania się w książce Moniki Ferreira „Franczyza 2.0. Jak zbudować udaną strategię skalowania sieci franczyzowej?” Oficjalna premiera realizacji tego wielokierunkowego Projektu z Wydawcą za miesiąc.

Franczyza 2.0 to dla mnie franczyza, wyższa jakość. Książka o franczyzodawcach do franczyzobiorców.

Zależy mi, aby rozwinąć świadomość rynkową na temat najlepszych praktyk w rozwoju strategicznym i operacyjnym sieci. Ale chodzi też o to, aby zintegrować cały ekosystem interesariuszy we franczyzie. Wierzę, że poprzez dialog, możemy wspólnie stymulować powstawanie nowego standardu jakości zarządzania sieciami.

Jako były franczyzodawca a aktualnie doradca strategiczny we franczyzie, z doświadczenia wiem, że podstawą udanych strategii wzrostu jest zaplanowanie skalowania nie tylko działalności franczyzodawcy ale też biznesu franczyzobiorcy. Doprowadzić nas tam może systemowo ułożona edukacja czyli transfer wiedzy w sieci.

Jaką drogą podążają liderzy? A jaka franczyza zapewni nam najlepszy model zarabiania?

Sieci, które chcą uczestniczyć w tworzeniu nowej jakość franczyzy w Europie i podzielić się kluczowymi kompetencjami, już dziś zapraszam do współpracy.

Monika Ferreira

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.