I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Image Alt

Franczyza 2.0

Zapraszamy do przestrzeni współpracy w Projekcie Franczyza 2.0. Strategia, edukacja, technologia – w książce i inicjatywach towarzyszących.

Autorką i Inicjatorką Projektu w rynku jest Monika Ferreira, Założycielka i Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy.

Premierowe webinarium, wprowadzające
Projekt Franczyza 2.0 na rynek na platformie Forbes Polska.

O nowej jakości franczyz #Franczyza 2.0.
Jak rozpoznać dobrą franczyzę?

Franczyza 2.0 to nowa jakość franczyz, sieci, które zapewniają franczyzobiorcom zaawansowany know how, zarówno w zakresie wiedzy produktowej, jak i w zakresie rozwoju biznesu.  To sieci bardzo dobrze poukładane organizacyjnie, potrafiące systemowo dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z partnerami. Ich modele operacyjne oparte są zwykle na 3 filarach: strategia, edukacja, technologia, dzięki czemu mają wysoki potencjał skalowalności i zdolność zyskownego wzrostu, zarówno biznesu franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy.

W I Ę C E J

A o czym jest Projekt Franczyza 2.0?

Projekt Franczyza 2.0. Strategia, edukacja, technologia i Franczyza 2.0 Lifestyle to całoroczna wielokierunkowa inicjatywa skierowana do rynku franczyzy, która ma stymulować powstawanie nowej jakości zarządzania, działania i bezpieczeństwa współpracy we franczyzie.

To historia o zarabianiu i stylu życia w biznesie franczyzowym.

Będziemy podpowiadać potencjalnym franczyzobiorcom, jak rozpoznawać dobre franczyzy.

W 2021 Monika Ferreira zainicjowała na rynku franczyzy Projekt Franczyza 2.0, aby opowiedzieć o drogach, którymi podążają liderzy we franczyzie, rozwijając swoje sieci.

Fundamentem Projektu jest pisana przez Monikę Ferreira książka „Franczyza 2.0. Jak zbudować udaną strategię skalowania sieci franczyzowej” i inicjatywy towarzyszące: webinaria, dyskusje panelowe, edukacja dla biznesu we franczyzie, analizy potencjału systemów franczyzowych.

W I Ę C E J

Partnerzy Projektu Franczyza 2.0

Partnerzy Projektu to archetypy sieci Franczyza 2.0 – doskonale poukładane sieci franczyzowe o wysokim poziomie skalowalności biznesu franczyzobiorcy i franczyzodawcy.

Już na start zaufały nam takie sieci, jak Żabka Polska, Columbus Elite i Pascal Franchise.

Zapraszamy sieci franczyzowe do udziału w Projekcie Franczyza 2.0

Zapraszamy sieci franczyzowe do pokazania swoich najlepszych praktyk w zakresie zarządzania strategicznego, operacyjnego czy finansowego w powstającej książce i innych inicjatywach towarzyszących
Projektowi Franczyza 2.0.

Wypełnij formularz

    Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę  strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.