I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Franczyza Insights #5 Wzrost sprzedaży franczyzy w 2021?
? W branży franczyzowej mówi się, że 2021 będzie najlepszym rokiem w historii sprzedaży franczyzy.

? Franczyzodawcy zauważają spory wzrost zapytań od potencjalnych franczyzobiorców, odkąd pandemia zmusza wiele firm do zwolnienia pracowników. ? Niepewność ekonomiczna skłania ludzi do patrzenia na własny biznes jako sposób na wzięcie dochodów i bezpieczeństwa finansowego w swoje ręce.

? Przyglądam się regularnie rynkowi amerykańskiemu.
➡️ #MichaelHaith, CEO #TeriyakiMadness mówi, że od połowy maja jego firma powiększyła się o osiem lokalizacji. – Przed pandemią osiągnęła 65% swoich przychodów ze sprzedaży tzw. off-side sales, w tym 15% dostawy. ? Była znana z tzw. usług bezkontaktowych, więc sprzedaż licencji rośnie.

➡️ Zainteresowanie franczyzą widać w firmach opartych na usługach, szczególnie wirtualnych. #PayrollVault obserwuje 4x wzrost zapytań o zakup licencji. Ich model biznesowy pozwala na wykonywanie usług związanych z płacami i kadrami online.

➡️ A w PL ? sieć restauracji wegańskich Tel Aviv Food & Wine by Malka Kafka otwiera właśnie dwie restauracje full service (!) Poznań i Gdynia.

?? Co zrobić, aby wzrost zainteresowania franczyzą przełożyć na sfinalizowane sprzedaży licencji?

#DenverBusinessJournalhttps://lnkd.in/gC96sM5

Umów się na bezpłatną, wstępną KONSULTACJĘ ONLINE

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.