I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

W dniach 13 – 14 lutego 2024 będzie miała miejsce Konferencja & Workshop Franczyza 2.0, towarzysząca Targom FRANCZYZA EXPO w PTAK Warsaw Expo, której organizatorem merytorycznym są Monika Ferreira I’GS In Good Strategy oraz Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

Razem z PTAK Warsaw Expo, Liderem na rynku imprez targowych, dysponującym nowoczesną infrastrukturą i skuteczną siecią komunikacji rynkowej, w tym do kandydatów na franczyzobiorców, chcemy zwiększyć siłę przekazu: Franczyza 2.0 o dobrej franczyzie i o rozwiązaniach dla Innowacji Franczyzy!

Człowiek, Organizacja i Przedsiębiorczość Technologiczna we Franczyzie.

Jak konkurować dzięki Innowacji Franczyzy, aby Twój Franczyzobiorca mógł bez namysłu powiedzieć My Franchise 2.0! – Oto tematyka naszego Wydarzenia, wokół którego będą zorganizowane wszystkie prezentacje, panele i warsztaty. – Będziemy się przyglądać połączeniu Osobistej Transformacji Lidera i Transformacji Organizacji na drodze rozwijania skutecznej Innowacji Systemu.

Za 5 lat naszymi największymi konkurentami będą firmy, których jeszcze nie ma! Warto szukać nowych ścieżek i konkurować dzięki Innowacji Franczyzy. To konkurowanie na poziomie Systemu Franczyzy!
Dołączajcie – Konferencja & Workshop Franczyza 2.0 to Wasza furtka do wiedzy i innowacji, aby budować trwałe i wygrywające Organizacje 2.0.

Partnerzy w dialogu o Dobrej Franczyzie

Co możecie zrobić dzięki aplikacji?

▶️ Networking, Marchmaking & AI – możecie budować swój network, umawiać się z Markami Franczyzowymi, dobranymi do Waszych preferencji. Możecie umawiać się z Partnerami dostarczającymi rozwiązania na ścieżce Innowacji Franczyzy, dostępnymi w naszej agendzie. To wszystko wspierane AI!

▶️Dopasować agendę – ułożyć sobie osobisty harmonogram Konferencji i warsztatów, w zależności o tego, co Was interesuje.

▶️ Zapisać się w Kalendarzu na osobiste rozmowy z Liderami, Managerami i Franczyzobiorcami, reprezentujących Marki i Partnerów!

▶️ Zbierać punkty i nagrody – przechodząc poszczególne funkcje w aplikacji, łapiecie punkty i możecie odebrać nagrody od Organizatorów – ujawnimy je w dniu Konferencji.

▶️ Oglądać w aplikacji transmisję Konferencji online.

Agenda wydarzenia

1 dzień, 13 lutego

Konferencja Franczyza 2.0

11:00-11:30

Keynote Otwierający

Monika Ferreira, Founding Partner, Strategic Advisor, I’GS In Good Strategy, Franczyza 2.0

Temat Keynote: Człowiek, Organizacja, Przedsiębiorczość Technologiczna. Jak dobre sieci franczyzowe typu Franczyzy 2.0 budują swoje Organizacje i konkurują dzięki Innowacji Franczyzy. I dlaczego warto, się nimi interesować, jak szukasz dla siebie franczyzy?

11.40 -12.40

Panel dyskusyjny

Uczestnicy panelu: Piotr Bruździak, Country Manager Subway, Wojtek Kiestrzyń CEO Sklepy Komfort S.A., Wojciech Skoczylas, CEO North Food, Dr Cezary Wosiński, CEO Soward Franczyzy Edukacyjne, Dr Maciej Kraus, Partner VC Movens Capital 

Prowadzenie panelu: Monika Ferreira, Founding Partner, Strategic Advisor, I’GS In Good Strategy, Franczyza 2.0

Temat panelu: Człowiek, Organizacja, Przedsiębiorczość Technologiczna – Dlaczego warto wybierać sieci, które potrafią konkurować dzięki Innowacji Franczyzy?

 

12.50 -13.10

Keynote dr Maciej Kraus, Partner w VC Movens Capital, Stanford Guest Lecturer

Temat Keynote: Jak wykorzystać strategię cenową jako narzędzie do budowy efektywnego modelu franczyzowego? – Sprawdźcie, jak Franczyzodawca i Franczyzobiorca mogą równoważyć wynik i wzrost biznesu, dzięki dobry strategiom cenowym!

13.20 -13.50

Keynote i ogłoszenie Projektu Strategicznego wspierającego rynek franczyzy w 2024

prof. Eryk Głodziński, Prodziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

Temat Keynote: Transformacyjna Edukacja we Franczyzie dla Liderów, Managerów i Franczyzobiorców. Jak rozwijać Człowieka, Organizację i Przedsiębiorczość Technologiczną w sieci, aby tworzyć trwałe, rosnące biznesy franczyzowe po stronie Franczyzodawcy i Franczyzobiorcy?

14.00 -14.50

Panel dyskusyjny

Uczestnicy panelu: Małgorzata Kalinowska – Klimek, VP Franchise Operations CEE Accor, Michał Ciesielski, Dyrektor ds. sieci franczyzowej MOL Polska, Wojciech Doniec, Dyrektor Operacyjny Sklepy Komfort S.A., Przemysław Feliga, Head of ESG OTCF S.A. Marka 4F, Maciej Jędrzejak, PhD, Chief Franchise Officer Subway Polska

Temat panelu: O edukacji, która wspiera cele biznesu i pomaga zarabiać. Dlaczego to jest ważne, aby sieć miała model edukacji Franczyzobiorców w zakresie kompetencji zarządczych i przedsiębiorczości?

Współprowadzenie panelu: prof. Eryk Głodziński, prof. uczelni, Prodziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej i Magdalena Jabłońska, CEO Akceleratora StartSmart CEE

15.00-15.40

Panel dyskusyjny z udziałem Olivier Guerreiro, CEO Franchise World Link. Connecting Franchise Entrepreneurs

Temat panelu: Masterfranczyza to dziś dobry sposób na globalną strategię wzrostu. Kto może zostać masterfranczyzobiorcą? (panel w języku angielskim, tłumaczenie na PL online)
Prowadzenie panelu: Monika Ferreira, Founding Partner, Strategic Advisor, I’GS In Good Strategy, Franczyza 2.0

15.50-16.30

Panel dyskusyjny Franczyza jako narzędzie na ścieżce wzrostu

Uczestnicy panelu: Tomasz Poniński, VC Partner Movens Capital, Marcin Kubik, CEO Expandeo, Joanna Roszkowska, CEO Thinking Zone, Marcin Łojewski, CEO Bike Cafe, Michał Ratajczak, CEO & Co-Founder Gridaly

Prowadzący: Przemek Pohrybieniuk, Partner Zarządzający ImpactAngels.PL

Temat panelu: Franczyza jako narzędzie na ścieżce wzrostu – Czy franczyza może być sposobem na strategię wzrostu dla startupów i scaleupów, nawet tych technologicznych?

 

 

16.40 – 17.00

Keynote Zamykający

Monika Ferreira, Founding Partner, Strategic Advisor, I’GS In Good Strategy, Franczyza 2.0
dr hab. inż. Eryk Głodziński, prof. Uczelni, Prodziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

Temat Keynote: My Franchise 2.0? Jak jako Kandydat wybrać dla siebie dobrą franczyzę, aby działając w sieci, bez wahania, z poczuciem integracji i dumy mówić My Franchise 2.0?

2 dzień, 14 lutego

learning & community experience

Warsztaty rozwojowe dla Franczyzobiorców, Kandydatów na Franczyzobiorców i Franczyzodawców.

11.00-12.30

Warsztaty dla Kandydatów na franczyzobiorców: Jak wybrać dla siebie dobrą franczyzę?
Gdy jako Kandydat na Franczyzobiorcę chcesz dobrze zrozumieć, wybrać i dopasować dla siebie franczyzę, sięgnij po pomoc i poznaj narzędzia, które pomogą Ci zrozumieć, które franczyzy na rynku spełnią Twoje ambicje, cele życiowe i finansowe. Wybierz dla siebie taką franczyzę, która pozwoli Ci rozwijać się przedsiębiorczo, spełniać się po ludzku, budować markę osobistą lokalnego przedsiębiorcy i jako biznes rosnąć zyskownie! Podczas warsztatów pokażemy 5 etapowy proces na drodze do franczyzy My Franchise 2.0 – Moja Podróż Franczyzobiorcy: (1) Przygotowanie (2) Zrozumienie (3) Wybór (4) Rozwój (5) Egzekucja.

12.45 – 13.45

Warsztaty dla Franczyzodawców i Przedsiębiorców, którzy chcą zbudować Franczyzę: Jak budować dobrą franczyzę, która potrafi konkurować w warunkach nowej ekonomii i ciągłych zmian, kiedy AI zmienia wszystko?
Gdy jako Franczyzodawca chcesz zbudować trwałą i zyskowną franczyzę wejdź na ścieżkę rozwoju według modelu budowania systemów franczyzowych Franczyza 2.0. Podczas warsztatów pokażemy 4perspektywy patrzenia na franczyzę: modelu franczyzy, prawna, finansowa oraz wzrostu i skalowalności. Musisz wiedzieć, że franczyza to nie tylko umowa franczyzy, ale przede wszystkim rozwinięty system organizacji franczyzowej, kluczem do niego jest powtarzalny model operacyjny: to struktura i role, procesy, planowanie priorytetów, transfer wiedzy, codzienne wsparcie, ciągłe uczenie, dostęp do danych, technologii, narzędzi, mierniki, podejmowanie decyzji, kultura i zachowania.

14.00-15.30

Warsztaty dla Franczyzobiorców, którzy chcą się zainspirować (a potem może wejść) ścieżką rozwoju ich Organizacji Franczyza 2.0.
Gdy jesteś Franczyzobiorcą sięgaj po rozwój kompetencji zarządczych i buduj lokalnie Organizację 2.0,która rośnie zyskownie. Poznaj kluczowe obszary wzrostu Twojego biznesu: przedsiębiorczość technologiczna, zarządzanie
operacyjne, zarządzanie finansowe, rozwój kultury organizacyjnej i zdolności liderskich. Rozwijaj się jako Franczyzobiorca 2.0, który jest ciągle nastawiony na wzrost (growth mindset),jest przedsiębiorczy, jest liderem lokalnego biznesu, ale jednocześnie maksymalizuje jakość życia, dba równowagę swojego dobrostanu zawodowego, fizycznego, finansowego, społecznego i realizuje swoje marzenia i swój wyższy cel. Podczas warsztatów pokażemy tę drogę do realizacji we franczyzie.

Jak zapisać się na warsztaty?

 1. Kliknij w przycisk poniżej i bezpłatnie zarejestruj się na wydarzenie
 2. Pobierz aplikację poprzez link w wiadomości e-mail
 3. W aplikacji wejdź w agendę i wybierz 14 lutego, a następnie wybierz swoje warsztaty

Lub wybierz metodę tradycyjną i zostaw swoje dane w formularzu

Zapisz się na warsztaty i zarezerwuj swoje miejsce


  Akceptuję warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Strategic Consulting Monika Ferreira, prowadząca praktykę  strategicznego doradztwa franczyzowego pod marką I'GS In Good Strategy, zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. z 2002 nr 101, poz. 926 ze zm.) w celach marketingowych oraz na otrzymywanie dodatkowych informacji handlowej drogą elektroniczną w tym za pośrednictwem poczty elektronicznej. Oświadczam, że cel przetwarzania danych jest mi znany. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania.

  Dołącz do Konferencji & Workshop Franczyza 2.0 

  trojkat

  Zostaw swoje dane, a prześlemy do Ciebie bezpłatny bilet uczestnictwa w Konferencji & Workshop Franczyza 2.0 oraz Międzynarodowych Targach Sprawdzonego Modelu Biznesowego odbywających się w dniach 13-15 lutego 2024 w Ptak Warsaw Expo oraz link do transmisji Wydarzenia online.

  Liderzy Projektu

  Monika Ferreira

  Founding Partner & Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy. Autorka Projektu Franczyza 2.0 i książki „Strategie skalowania sieci franczyzowych”.

  expo-mf

  Założycielka i Doradca Strategiczny w praktyce doradztwa strategicznego I’GS In Good Strategy, specjalizującej się w budowaniu strategii wzrostu, systemów franczyzowych oraz w strategicznym doradztwie franczyzowym.

  Autorka metodyki budowania systemów sieciowych Franczyza 2.0, wspierającej budowanie i rozwijanie trwałych i przedsiębiorczych organizacji, które rosną zyskownie zarówno po stronie franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

  Współtwórczyni i Wykładowczyni programu rozwojowego Transformacyjnej Edukacji we Franczyzie dla Liderów, Managerów i Franczyzobiorców na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej.

  Przedsiębiorczyni na rynku franczyzowym – ponad 11 lat doświadczenia w budowaniu własnego biznesu w modelu franczyzowym, zakończonego udanym exitem – transakcją sprzedaży Spółki do inwestora branżowego – Grupy PWN.

  W 2022 roku znalazła się w rankingu magazynu Forbes Women wśród 25 kobiet najlepiej wykorzystujących potencjał biznesowy Linkedin, dzieląc się merytoryczną wiedzą na temat franczyzy.

  Autorka i prowadząca program telewizyjny Dobra Franczyza BIZNES24, w którym rozmawia z CEO, Członkami Zarządu i Interesariuszami w ekosystemie franczyzy o Innowacji Franczyzy i rozwiązaniach strategicznych, organizacyjnych i finansowych dla budowania dobrego biznesu franczyzowego.

  dr inż. Eryk Głodziński

  prof. Uczelni, Prodziekan Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej

  expo-eg

  Nauczyciel akademicki, doradca i praktyk biznesu. Pracując na stanowisku profesora Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej pełni funkcję prodziekana.

  Jego misją jest wykorzystanie nauki dającej solidne podstawy metodyczne w rozwiązywaniu potrzeb organizacji.

  Specjalizuje się w trzech powiązanych ze sobą obszarach: zarządzaniu projektami, systemach pomiaru wyników finansowych i pozafinansowych przedsiębiorstw, rozwijaniu modeli franczyzowych.

  Napisał wiele publikacji naukowych i biznesowych, które mają pomagać menedżerom w doskonaleniu ich organizacji. Realizuje projekty badawcze i rozwojowe finansowane ze środków europejskich oraz przedsiębiorstw rynku franczyzy.

  W uczelni jest kierownikiem projektu badawczo-edukacyjnego Akademia Przedsiębiorczości Żabka Polska oraz kursów rozwojowych Transformacyjna Edukacja we Franczyzie.

  Współpracował jako ekspert z wieloma firmami m.in.: Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie (finanse), Hochtief Polska (budownictwo), Britenet (informatyka).

  Transformacyjna Edukacja we franczyzie

  Partnerstwo Strategiczne

  Edukujemy rynek franczyzy razem z Politechniką Warszawską

  Razem z Wydziałem Zarządzania Politechniki Warszawskiej w ramach Partnerstwa Strategicznego dla #EdukacjaWeFranczyzie stworzyliśmy rozwojowy program dla rynku franczyzy opowiadające o trzech filarach zarządzanie we franczyzie — strategii, edukacji i technologii.  W ramach programów rozwojowych podnosimy kompetencje myślenia strategicznego wśród kadry liderów, menedżerów w sieciach franczyzowych oraz ogólne kompetencje biznesowe wśród franczyzobiorców i kandydatów na franczyzobiorców. Wspólnie chcemy pomagać sieciom stawać się Franczyzami Nowej Ekonomii — organizacjami zdolnymi do konkurowania w dynamicznym i wysoce konkurencyjnym środowisku.

  Poznaj strategie skalowania sieci franczyzowych

  Serię książek o Franczyza 2.0

  Inspiracyjne poradniki dostępne jedynie dla partnerów ekosystemu Franczyza 2.0