I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Franczyza 2.0 Workshop. Strategia. Edukacja. Technologia.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu „Franczyza 2.0 Workshop. Strategia. Edukacja.Technologia” i wspólnego z nami poszukania odpowiedzi na pytanie: „Jak stać się Franczyzą 2.0?”

Franczyza 2.0 Workshop to warsztaty edukacyjne i panele dyskusyjne o franczyzie, w tematyce strategii, edukacji i technologii, które I’GS In Good Strategy zorganizuje ze swoimi Partnerami podczas majowych Targi Franczyza Expo na PGE Narodowy.

Organizując Franczyza 2.0 Workshop, chcemy zaprosić do dialogu wszystkich interesariuszy w ekosystemie franczyzy i wspólnie szukać rozwiązań dla tworzenia nowej jakości franczyzy w Europie.

Zależy nam przy tym, aby opowiedzieć na rynku o drogach, którymi podążają liderzy, rozwijając swoje sieci. I o tym, jak rozpoznawać dobre franczyzy?

Jesteśmy przekonani, że w obliczu gorącej dyskusji o franczyzie, szczególnego znaczenia nabiera edukacja we franczyzie i rozwijanie świadomości rynkowej na temat najlepszych praktyk w rozwoju strategicznym i operacyjnym sieci franczyzowych.

Szczegóły dotyczące programu i możliwości aktywnego uczestnictwa w tym otwierającym się dialogu przekażemy w kolejnych komunikatach.

Franczyzodawców zainteresowanych prezentacją swoich dobrych praktyk w zakresie skalowania biznesu, zapraszam na priv.

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.