I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  Energetyka: W trudnej i krętej drodze do 2050 roku

Czy franczyza jest dla firm energetycznych skutecznym modelem budowania wzrostów na rynku transformacji energetycznej? Jak zmieniają się modele biznesowe firm energetycznych, które przygotowują się do realizacji Europejskiego Zielonego Ładu i osiągnięcia neutralności klimatycznej do 2050?

Wydaje się, że nastawienie na perspektywę klienta pozwoli firmom energetycznym najlepiej wykorzystać szansę rozwoju. To działania ułatwiające mu życie, oferowanie zrównoważonych rozwiązań, zaspokajających potrzeby w zakresie korzystania z energii elektrycznej.

O zmianie modelu biznesowego innogy Polska dla Forbes.pl#Forbes mówi CEO #FilipThon.

Realizację celu niskoemisyjnej, zrównoważonej gospodarki i budowania wzrostów firm energetycznych będzie wspierać #innowacja:

  • rozwiązania #smartcity – pozyskiwane danych w czasie rzeczywistym dzięki narzędziom analitycznym i wpływanie na efektywność dystrybucji ciepła oraz efektywność energetyczną budynków;
  • inwestycje w inteligentną sieć, w zrównoważone rozwiązania – panele fotowoltaiczne, magazyny energii, pompy ciepła, kotły.

Jak budować sieć dystrybucji nowoczesnych rozwiązań #OZE w modelu franczyzy na rynku nowego miksu energetycznego? To dobry moment dla franczyzy.

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.