I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Dobra Franczyza   -  Dobra Franczyza 2.0. – podsumowanie sezonu

Dobra Franczyza 2.0. to realizowany Program Telewizyjny Moniki Ferreira w Telewizji BIZNES 24. Monika Ferreira, ceniona doradczyni strategiczna w dziedzinie franczyzy, rozmawia z ekspertami i przedstawicielami różnych sieci franczyzowych, koncentrując się na kluczowych elementach ich strategii i czynnikach sukcesu. Program dostarcza cennych wskazówek dla tych, którzy planują otwarcie firmy we franczyzie oraz dla tych, którzy chcieliby stworzyć własną sieć franczyzową, która stanie się Franczyzą 2.0. Program realizujemy już od 2021 roku, a ten sezon był wyjątkowy!

Poznaj wszystkich gości minionej serii Dobra Franczyza 2.0

W tym sezonie Monika Ferreira gościła przedstawicieli Franczyz, które doskonalą swoje Sieci, budują zasoby wspierające Franczyzobiorców i dbają, aby biznes rósł po dwóch stronach – Dawcy i Biorcy. W programie znajdziesz wiedzę najlepszych ekspertów Franczyzowych m.in. Pedro Martinho (eurocash), Szymon Gruszki (Columbus Elite), Krzysztofa Bajołka (ANSWEAR.com i Medicine) czy Wojciecha Licieskego – masterfranczyzobiorcą. Do realizacji wizji formatu telewizyjnego Monika Ferreira zaprosiła również przedstawicieli świata nauki i innowacyjnych startupów takich jak prof. Agnieszkę Skala (Warsaw University of Technology), Eryka Głodzińskiego (Prodziekanem Wydziału Zarządzania PW), Darka Żuka (VC AIP SEED) i Przemka Pohrybeniuka (ImpactAngels.PL).

Poznaj sekrety najlepiej zarządzanych Franczyz w Polsce!

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.