I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Image Alt

Jak przełamać bariery wzrostu – ICAN

Cykl wywiadów z sieciami franczyzowymi „7 Warstw strategii. O strategiach skalowania sieci franczyzowych” Projekt realizowany we współpracy Moniki Ferreira, I’GS In Good Strategy z portalem Franczyza Info.

Zapraszamy do oglądania naszego autorskiego cyklu wywiadów “7 Warstw Strategii. O strategiach skalowania sieci franczyzowych” z franczyzodawcami różnych branż.

Wywiady z przedstawicielami Zarządów i Kluczowej Kadry Menedżerskiej sieci franczyzowych prowadzone są LIVE przez Monikę Ferreira, transmitowane i publikowane na Portalu Franczyza Info.
Liderzy wśród sieci franczyzowych w swoich kategoriach opowiadają o doświadczeniach projektowania wygrywających strategii długofalowego rozwoju i budowania przewagi konkurencyjnej.
Sieci mogą tu pokazać rynkowo, jak wspierają rozwój swoich franczyzobiorców doskonale ułożonym modelem operowania w sieci, ukierunkowanym know how i narzędziami stymulującymi ich wzrost i jak pomagają swoim partnerom franczyzowym wygrywać na konkurencyjnym rynku. Jest to wartościowy materiał merytoryczny dla potencjalnych franczyzobiorców, którzy mogą z wywiadów odczytać opowieść o przewagach modelu biznesowego prezentowanej sieci i uwierzyć, że w tej sieci mogą długofalowo zarabiać.

Mogą znaleźć tu wskazówki, na co zwracać uwagę i czym się kierować przy wyborze franczyzy.

A my w I’GS In Good Strategy zapraszamy do poszukiwania z nami sposobów, metodyk i narzędzi, aby Wasza sieć franczyzowa stała się spójniejszą, doskonale operującą organizacją, która w długim terminie ma zdolność zwiększania swojej skali.