I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

Image Alt

Consulting

W czym pomagamy?

Firma wzrostu

Strategia Wzrostu

Czy potrafisz w prostych słowach opisać strategię swojej firmy i czy zapewnia Ci ona trwały wzrost przychodów i marży handlowej? To kluczowe pytanie, które stawia Verne Harnish w swoim podejściu do projektowania strategii Scaling up.

Franczyza

Architektura Modelu Franczyzy

Budujemy trwałe i skalowalne systemy franczyzowe, które mają zdolność powielalności i generowania zyskownych wzrostów. Systemy są oparte na trzech głównych filarach: strategii, edukacji i technologii.

Franczyza

Rozwój Sieci wg metodyki Franczyza 2.0

Program budowania zyskownych franczyz to opowieść o tym, jak na dużą skalę pomagać franczyzobiorcom zwiększać ich efektywność i zyskowność oraz jak stale dbać o ich doświadczenia, aby chcieli pozostawać w sieci.

Franczyza 2.0 Discovery Workshop – Inicjalny warsztat strategiczny

Celem warsztatów jest zaplanowanie ścieżki rozwojowej w kierunku transformacji organizacji, aby lepiej realizowała cele biznesu i rozwój franczyzy, która będzie miała zdolność zyskownego wzrostu po stronie franczyzobiorcy i franczyzodawcy.

Strategiczne doradztwo prawne i umowa we franczyzie

Pomagamy sieciom franczyzowym zabezpieczyć strategiczne cele rozwoju biznesu w umowie franczyzy, dzięki czemu umowa franczyzy wspiera rozwój i skalowanie biznesu sieciowego.

Strategiczny model finansowy

Pomagamy sieciom franczyzowym i Firmom Wzrostu w tworzeniu ich modeli finansowych i modeli zarządzania finansowego, które zaadresują strategie długofalowego rozwoju i założenia modelu biznesowego.