I'GS In Good Strategy

strategic consulting for franchise chains
scaling up strategies
business models
strategic marketing consulting

Obserwuj nas

Search

I'GS In Good Strategy
  -  Ogólne   -  4 ważne pytania CEO na dziś

4 ważne pytania CEO

Dzisiaj chyba każdy prezes firmy, każdy zarząd nie przestaje zadawać sobie pytania, jak zadziałać w nowych warunkach ekonomicznych.

Pracując z Klientami w projektach doradczych razem poszukujemy odpowiedzi, jak dzisiaj zapewnić trwałość biznesu, jakie działanie mobilizujące wdrożyć, jak ułożyć model operacyjny w firmie. Ale nie chodzi tylko o to, aby znaleźć rozwiązanie doraźne. Chodzi o to, aby na tych „wymuszonych” na przedsiębiorstwach działaniach w czasach kryzysu zbudować wartość strategiczną na przyszłe czasy. To jest możliwe! W tych ostatnich dniach widzę, jaką wartość przedsiębiorcy są w stanie wytworzyć pod wpływem kryzysu.
Trudne sytuacje powodują, że menedżerowie myślą kompletnie out of the box. Pod wpływem trudności wielu wypracuje nowe Zasoby Organizacji, które pozwolą im rozwijać nowe strategiczne projekty w przyszłości.

Monika Ferreira, Magdalena Wieczorek

newsletter

Franczyza 2.0 Newsletter

To jest newsletter o budowaniu odważnych, przedsiębiorczych i trwałych organizacji sieciowych, które nastawione są na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy, jak i franczyzobiorcy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

– Jak budować franczyzę nastawioną na rentowny wzrost biznesu zarówno franczyzodawcy jak i franczyzobiorcy?
– Dlaczego przedsiębiorcza sieć lepiej maksymalizuje zysk? I jaka to sieć?
– Jak dzięki kulturze współtworzenia i przedsiębiorczości rozwijać Franczyzobiorców 2.0 i Managerów 2.0 i dzięki temu ograniczyć rotację Partnerów we sieci?
– Jak skutecznie powielać rozwiązania franczyzodawcy na lokalnych rynkach franczyzobiorcy i dzięki temu prowadzić rentowny biznes?

To subskrybuj nasz newsletter.